ASYA ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

ASYA ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

ASYA ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Serbest Tüketici Kanunu sayesinde artık tüketiciler Elektrik dağıtım şirketlerini artık kendileri seçebilmektedir. Direkt Enerji markasıyla piyasada Faaliyet Gösteren Asya Elektrik Enerji Piyasası Kurumu tarafından  verilmiş olan lisans sayesinde Serbest Tüketicilere indirimli elektrik tedariki sağlayabilmektedir.Sizde elektrik faturalarına daha az para vermek ister misiniz?

Asya Elektrik

138585641882İşyeri, ev yada  sanayi alanında  ucuz elektrik kullanabilirsiniz.Serbest Tüketici Kanunu çevresinde Dağıtım firmasını Seçme hakkına sahip olan tüketiciler bu durumdan karlı çıkmaktadır.Birçok firma kampanyalar düzenleyerek dağıtıcı şirket olarak tüketicilerin kendilerini seçmesini istiyor.Cazip fiyat tekliflerini değerlendiren tüketiciler avantajlı tarife ile aile ekonomisine katkı sağlıyor

Direkt elektrik

Elektrik dağıtım şirketlerinden biride Direkt Elektrik firmasıdır. Hemen sizde firmaya elektrik tüketim miktarını online ortamda göndererek fiyat teklifi alıp ucuz elektrik kullanabilirsiniz.

Direkt Enerji abonesi olmak, cazip fiyat tekliflerinden yararlanmak için linkimizi takip edebilirsiniz.

Asya Elektrik fatura sorgulama

Fatura sorgulaması yapmak için herhangi bir bankasının internet şubesini kullanarak:  fatura ödemeleri/ elektrik ödemesi/Asya elektrik adımlarını izlemeniz halinde güncel fatura tutarını görebilir isterseniz online olarak elektrik faturasını ödeyebilirsiniz.

Pay