2016 HAC KAYIT DURUM SORGULAMA

2016 HAC KAYIT DURUM SORGULAMA

2017 Hac Kayıt Durum Sorgulama İçin Tıklayınız..

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın yapmış olduğu duyuruya göre  18-27 Ocak 2016 tarihleri arasında 2016 yılı hac ön kayıt ve kayıt yenileme işlemleri yapılacaktır. 2015 yılında hac kurasına katılmış fakat hacca gidememiş olan hacı adaylarının “Kayıt Yenileme” işlemleri otomatik olarak Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılacaktır. Otomatik olarak yapılacak olan bu işlemden sonra hacı adayları kayıtlarını yenilemiş sayılacaklardır.

Hacı adayları kayıtlarının yenilenip yenilenmediğini Diyanet İşleri Başkanlığı’nın  adresinden; TC kimlik numaralarını girerek sorgulayabilir ve 2016 hac kayıt durumlarını öğrenebilirler.

Ayrıca hacı adayları hac kayıt durumlarını sorgulayarak değişiklik yapmak istedikleri bilgileri olup olmadığını kontrol edebilirler. Hacı adayları bilgilerinde değişiklik yapmak isterlerse veya müracaatlarından vazgeçmek isterlerse müftülüklere başvurarak bu değişiklikleri müracaat süresi içinde yapabilirler.2017 hac kayıt durum sorgulama,2018 hac kayıt durum sorgulama işlemlerini de aynı sayfadan yapabilirsiniz.2016 HAC KAYIT DURUM SORGULAMA

2016 HAC KAYIT DURUM SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ..


HAC KURA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ..

HAC UMRE TAHSİLATI YAPAN BANKALAR İÇİN TIKLAYINIZ..

2016 HAC KESİN KAYITLARI NE ZAMAN? HAC KESİN KAYITLARI NASIL YAPILIR TIKLAYINIZ.

2016 YILI HAC ÖN KAYIT VE KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ VE TARİHLERİ İÇİN TIKLAYINIZ..

HAC KONAKLAMA TÜRLERİ İÇİN TIKLAYINIZ..

HAC KONAKLAMA TÜRLERİ İLE BİNA VE OTELLERE İLİŞKİN KRİTERLER İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay