ACADEMİC HOSPİTAL LABORATUVAR TAHLİL SONUÇLARI

ACADEMİC HOSPİTAL LABORATUVAR TAHLİL SONUÇLARI

   Dünya standartlarında sağlık hizmeti veren Academic Hospital; güçlü, profesyonel, değişmeyen ve fark yaratan akademik kadrosu insanlara hizmet vermektedir.Dünyada sağlık alanındaki gelişmeleri eş zamanlı ülkemiz insanlarına sunan Academic Hospital; laboratuvar tahlil sonuçlarını online olarak paylaşmaktadır.

Academic Hospital tahlil sonucu yada Academic Hospital laboratuvar sonucunu öğrenmek isteyen hasta yada hasta yakınları sayfanın altında yazan linki takip ederek söylenilen işlem adımlarını yapmaları yeterli olacaktır.ACADEMİC HOSPİTAL LABORATUVAR TAHLİL SONUÇLARI

Academic Hospital laboratuvar tahlil sonucu

Academic Hospital laboratuvar sonucunu online öğrenmek için sayfanın altında yazan linke tıklayarak  laboratuvar sonuç öğrenme ekranına geliniz. T.C kimlik numarası,resimdeki karakterleri doğru olarak girip sorgula demeniz yeterli olacaktır.Saniyeler içerinde Academic Hospital laboratuvar sonucu ekranda belirecektir. Laboratuvar tahlil sonucuna ulaşamayan kişiler hastane ile iletişime geçebilirler.Hastane iletişim telefonu için Tıklayınız..

ACADEMİC HOSPİTAL LABORATUVAR SONUCUNU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ..
Pay