ADAPAZARI BELEDİYESİ FATURA BORÇ SORGULAMA

ADAPAZARI BELEDİYESİ  FATURA BORÇ SORGULAMA

Adapazarı Belediyesi Borç sorgulama

Adapazarı Belediyesinin resmi web sitesi üzerinden, Online İşlem Merkezi ile internet üzerinden Tahakkuk, Tahsilat ve Borç Bilgilerinizi görebilirsiniz. Emlak, Çevre Temizlik Vergisi, İlan – Reklam Vergisi beyanlarınızı görebilir, bu beyanlara ait çıktı alabilirsiniz. Ayrıca Kredi Kartınızı kullanmak suretiyle GlobalSign sistem güvencesi altında borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Adapazarı Belediyesi borç sorgulama işlemi için bazı bilgileri girmeniz gerekmektedir.Sicil yada Mernis  numarasını girerek borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Saniyeler için adınıza ait Emlak, Çevre Temizlik Vergisi, İlan – Reklam Vergisi beyanlarınızı görebilir sisteme kayıtlı kredi kartınız ile borç ödeme işlemini yapabilirsiniz.ADAPAZARI BELEDİYESİ FATURA BORÇ SORGULAMA

Adapazarı Belediyesi borç sorgulama için sayfanın altındaki linki takip ediniz..

Adapazarı Belediyesi kredi kartı ile borç ödeme

Adapazarı Belediyesi kredi kartı ile borç ödeme işlemi için öncelikle sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.Sicil Numaranız veya T.C Kimlik Numaranızla Sorgulama yaparak ödeme yapmak istediğiniz beyanı işaretleyip kredi kartı ile online ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Adapazarı Belediyesi kredi kartı ile borç ödeme için sayfanın altındaki linki takip ediniz..

Adapazarı Belediyesi borç sorgulama için tıklayınız..
Pay