ADM Elektrik Dağıtım-kaçak elektrik ihbarı

ADM Elektrik Dağıtım-kaçak elektrik ihbarı

ADM Elektrik Dağıtım-kaçak kullanım ihbarı

ADM Elektrik Dağıtım, faaliyet gösterdiği 3 ilde, hizmetlerini en sağlıklı şekilde yürütülebilmesi için gerekli altyapı çalışmaları yapmış bulunmaktadır.Kesintisiz enerji dağıtım hizmeti verme görevini yürüten ADM Elektrik Dağıtım,bu hizmet karşılığında elektrik abonelerine aylık dönemler halinde fatura kesmektedir.Kesilen fatura kullanım miktarına göre belirlenmektedir.

Elektrik faturası kesildikten 10 gün içerisinde uygun ödeme noktalarının birisi ile ödenmek durumundadır. Bazı aboneler elektrik faturası ödemedikleri gibi ,çeşitli yol ve yöntemlerle kaçak elektrik kullanma yolunu seçmektedir.Bu durum fatura tutarlarını ödeyen elektrik abonelerine ekstra bir yük getirmektedir.ADM Elektrik Dağıtım-kaçak elektrik ihbarı

Kayıp-kaçak bedeli olarak bu oran diğer abonelere kullandıkları elektrik oranı doğrultusunda paylaştırılmaktadır. Bu yüzden kaçak elektrik kullanan aboneleri o bölgede elektrik dağıtım hizmeti veren dağıtım şirketine bildirmeliyiz.

Kaçak elektrik ihbarı

ADM Elektrik Dağıtım kaçak elektrik ihbarlarını titizlikle değerlendirmektedir.Kurumun web sitesinden online kaçak kullanım ihbar formunu doldurarak bu işlemi yapabilirsiniz.Kaçak elektrik ihbar formunu doldururken girdiğimiz bilgilerin doğruluğundan emin olunuz. Özellikle adres bilgileri girilirken son derece özen gösteriniz.Ekipler en kısa sürede kaçak elektrik ihbarını değerlendirerek sonlandıracaktır.Hemen sizde kaçak elektrik ihbarında bulunmak için sayfanın altındaki linki takip edebilirsiniz.

ADM Elektrik Dağıtım kaçak elektrik ihbarında bulunmak için tıklayınız...
Pay