ADM ELEKTRİK DAĞITIM-PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ

ADM ELEKTRİK DAĞITIM-PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ

ADM Elektrik dağıtım elektrik kesintisi

ADM Elektrik Dağıtım 3 ilde hizmetlerin en sağlıklı şekilde yürütülebilmesi için proje ve yatırım planlamalarını son teknolojiye göre yaparak, faaliyet gösterdiği bölgede hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini yükseltmek için çalışma temposunu her gün biraz daha arttırmaktadır.

ADM Elektrik Dağıtım, bölgenin 24 saat yaşayan bir sanayi ve turizm cenneti olması nedeniyle aydınlatma konusunda özel bir ciddiyetle çalışıyor. Bu nedenle hizmet alanı içinde yer alan bölgelere, kesintisiz enerji dağıtım hizmeti verme görevini olağanüstü bir gayretle sürdürüyor.

ADM Elektrik Dağıtım, yaşanacak olası elektrik kesintilerini aboneleri ile paylaşmaktadır.Bu durum yaşanabilecek mağduriyetleri en aza indirmektedir.Kurumun web sitesini ziyaret eden ADM Elektrik Dağıtım aboneleri bu konuda bilgi alabilirler.ADM ELEKTRİK DAĞITIM-PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ

ADM Elektrik planlı Elektrik kesintisi

ADM elektrik planlı elektrik kesintisi konusunda bilgi almak isteyen elektrik aboneleri sayfanın altındaki linki takip etmeleri yeterlidir.Açılan sayfada yer alan 3 il arasından yaşadığınız şehri seçerek, kesinti konusunda bilgi alabilirsiniz.

Elektrik kesintisi yaşanacak il, ilçe, tarih,başlama saati,bitiş saati, kesinti nedeni, kesintiden etkilenecek bölgeler gibi bilgilendirici duyuruları buradan takip edebilirsiniz.Muğla planlı Elektrik kesintisi,Denizli planlı  elektrik kesintisi,Aydın planlı elektrik kesintisi yaşandığı zaman bilgi almak için sayfanın altındaki linki takip etmeniz yeterli olacaktır.

ADM Elektrik, planlı elektrik kesintisi konusunda bilgi almak için tıklayınız..
Pay