ADRESEMAMA MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

ADRESEMAMA MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

Sayfanın altında adresemama çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve adres bilgisini bulabilirsiniz.

Özellikle kedi ve köpek maması konusunda uzaman kadrosuyla online olarak hizmet veren adresemama.com; Satışını yaptığı tüm ürünleri stoktan aynı gün kargoya verilmekte olup, müşterilerin bekleme süresini minimum seviyeye düşürmeyi hedeflemektedir.ADRESEMAMA MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

Sipariş öncesi ve sipariş sonrası müşterilerin taleplerini daha hızlı değerlendirmek amacıyla Çağrı merkezi birimini hizmete alan adresemama.com; her alanda hızlı hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Kuş, akvaryum, sürüngen ve kemirgen malzemelerinin de satışı web sitesi üzerinden yapılmaktadır.

adresemama.com iletişim(0850 304 68 12)

Adres : Nabek Ticaret Alper Saporta ve Ortağı Kollektif Şirketi Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat 11 No:1321 Şişli / İstanbul

Telefon : 0850 304 68 12

0850 304 68 12 numaralı telefon ile ulaşarak da sipariş verebilir; dilek şikatey ve diğer bildirimlerinizi müşteri hizmetleri yetkilisine iletebilirsiniz.

Soru/sorunlarınız için 0850 304 68 12 numaralı adresemama çağrı merkezi iletişim telefon numarasını kullanabilirsiniz. Adresemama şikayet bildirimini çağrı merkezini arayarak yapabilirsiniz.

Pay