AESAŞ FATURA SORGULAMA

AESAŞ FATURA SORGULAMA

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Perakende Satış A.Ş (AESAŞ)

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Perakende Satış A.Ş, kısa adıyla AESAŞ; İstanbul’un Anadolu Yakasında yaklaşık olarak 2,6 milyon insana hizmet vermektedir. Elektrik enerjisi insan hayatının devamı ve kalitesi için vazgeçilemeyecek bir unsurudur. Bunun bilincinde olan AESAŞ müşterilerine en iyi hizmeti vermek için  internet ortamını kullanmaktadır. Bu sayede elektrik aboneleri yada yeni abone olmak isteyen tüketiciler birçok işlemi online olarak halledebilmekte.

AESAŞ online işlemler merkezinde:

  • Kredi kartı ile fatura ödeme
  • Yeni sözleşme başvurusuAESAŞ FATURA SORGULAMA
  • Borç sorgulama
  • Tarife görüntüleme
  • Adres değişikliğidahil olmak üzere birçok işlemi yapabilirsiniz.

AESAŞ online işlemler

AESAŞ resmi wep sitesine gidip ,AESAŞ kredi kartı ile fatura ödeme,AESAŞ yeni sözleşme başvurusu,AESAŞ borç sorgulama,AESAŞ Tarife görüntüleme,AESAŞ adres değişikliği talebi işlemlerini yapmak için  linki takip etmeniz yeterlidir.

AESAŞ müşteri hizmetleri

444 6 168 Çağrı merkezini arayan tüketiciler 7/24 müşteri temsilcileri ile görüşebilir; istek,öneri ve şikayetlerini ifade edebilirler.

AESAŞ Ödeme noktaları

AESAŞ fatura bedellerini anlaşmalı bankalara  ve şubelerine yapabilirsiniz. Anlaşmalı banka listesi için linki takip ediniz.

Ödeme çeşitlerinden müşterilerin en çok ilgi gösterdiği ödeme kanalı AESAŞ kredi kartı ile fatura ödemektir.Hemen güncel faturanızı öğrenip kredi kartı ile ödemek istiyorsanız linki takip ediniz.Bu ödeme seçeneği ile ödeme yapmak için öncelikle üye olmanız gerekmektedir.Üye olup sisteme giriş yaptıktan sonra ödeme işlemini online olarak yapabilirsiniz.

Çözüm bulamadığınız AESAŞ ile ilgili sorunlarınızı lütfen bizimle paylaşınız.Daha iyi hizmet standardının oluşması için geri dönütler çok önemli!!!Olumlu-olumsuz yorumlarınızı sayfanın alt kısmına yazabilirsiniz.En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Pay