AKDENİZ EDAŞ KAÇAK ELEKTRİK İHBARI

AKDENİZ EDAŞ KAÇAK ELEKTRİK İHBARI

Akdeniz elektrik kaçak ihbar

Antalya,Isparta ve Burdur il ve ilçelerini kapsayan bölgede elektrik dağıtım hizmetini Akdeniz Edaş A.Ş firması kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde yürütmektedir.Bu hizmetin karşılığında ise elektrik aboneleri kullandıkları bedel oranında fatura ücreti yansıtılmaktadır.AKDENİZ EDAŞ KAÇAK ELEKTRİK İHBARI

Fatura kesim tarihinden itibaren elektrik aboneleri 10 gün içerisinde ,fatura bedellerini ödeme noktalarından birine yatırmak durumundadır. Ancak bazı aboneler elektrik faturalarını ödemedikleri gibi kaçak elektrik kullanarak ,faturalarını düzenli ödeyen abonelerin mağdur olmasına neden olmaktadır.

Kayıp kaçak bedeli altında tüketilip ödenmeyen fatura bedelleri diğer abonelere kullanım oranları doğrultusunda paylaştırılmaktadır.Bu sebepten ötürü kaçak elektrik kullanan aboneleri elektrik dağıtım firmasına ihbar etmeliyiz.

Akdeniz EDAŞ kaçak ihbarı nasıl yapılır?

Arıza bildirimleri ile kaçak ve usulsüz elektrik enerjisi kullanım ihbarını şahsen, telefonla, internet aracılığıyla veya yazılı olarak yapabilirsiniz. Bunlar dışındaki başvuruları ilgisine göre dağıtım şirketinin veya görevli tedarik şirketinin tüketici hizmetleri merkezine internet aracılığıyla veya yazılı olarak yapmanız gerekmektedir.

Akdeniz Edaş kaçak ihbarını online olarak yapabilirsiniz. Online olarak  kaçak elektrik bildirim formunu doldurarak kaçak ihbarında bulunan aboneler dikkat etmelidirler. Özellikle adres bilgisi verirken bilgilerin doğruluğu olası zaman kaybının önüne geçecektir.

Sayfanın altındaki linki takip ederek hemen online kaçak elektrik ihbarında bulunabilirsiniz.Antalya kaçak elektrik ihbar,Burdur kaçak elektrik ihbar,Isparta kaçak elektrik ihbar etmek içinde sayfanın altındaki linki kullanabilirsiniz.

Akdeniz Edaş kaçak elektrik ihbar etmek için tıklayınız..

Pay