Akdeniz EDAŞ planlı elektrik kesintisi

Akdeniz EDAŞ planlı elektrik kesintisi

Akdeniz Edaş elektrik kesintisi

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş ülkemizde faaliyet gösteren elektrik dağıtım firmalarından biridir. Antalya,Burdur ve Isparta il ve ilçelerini kapsayan bölgede hizmet veren şirket zaman zaman  planlı elektrik kesintilerine gidebilmektedir.

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş planlı elektrik kesintilerini önceden aboneleri ile paylaşmaktadır.Bu sayede elektrik aboneleri olası yaşanacak elektrik kesintileri konusunda mağdur olmamaları için önlem olabilmektedir.Akdeniz Edaş elektrik kesintisi haberlerini kurumun wep sitesinde yer alan planlı kesintiler başlığı altından takip edebilirsiniz.Akdeniz EDAŞ planlı elektrik kesintisi

Akdeniz edaş elektrik kesintisi konusunda nasıl bilgi alınır?

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş web sitesinde yer alan planlı kesintiler kısmında yer alan şehir seçimi yapmalısınız.Antalya,Burdur,Isparta illerinden birini seçerek il ve ilçe düzeyindeki bütün elektrik kesintileri konusunda bilgi almanız mümkün.

Hangi tarihler arasında,hangi il-ilçe de,hangi saatler arasında,kesinti sebebi ve daha detaylı açıklamaları öğrenmek için tek yapmanız gereken sayfanın altındaki linki takip etmektir.Hemen sizde Akdeniz Edaş elektrik kesintileri konusunda bilgi almak istiyorsanız sayfanın en altında yer alan linki tkaip etmeniz yeterli olacaktır.

Antalya elektrik kesintisi,Burudur elektrik kesintisi,Isparta elektrik kesintisi yaşandığı zaman ve bunun sebebini öğrenip ,merak ettiğiniz sorularınıza cevap bulmak için artık ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.İsteyen elektrik aboneleri Akdeniz Edaş Müşteri hizmetleri telefonu arayarak da konu hakkında detaylı bilgi alabilmeleri mümkündür.

AKDENİZ EDAŞ ELEKTRİK KESİNTİSİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Pay