AKMERCAN BATIKAR DOĞALGAZ BORÇ SORGULAMA

AKMERCAN BATIKAR DOĞALGAZ BORÇ SORGULAMA

  Zonguldak,Çaycuma,Devrek,Kozlu,Kilimli ve Bartın şehirlerinde enerji alanında ve doğalgaz dağıtım hizmeti veren  AKMERCAN şirketler grubuna bağlı  AKMERCAN BATIKAR şirketidir.

Batı Karadeniz bölgesinde temiz bir çevre ve ucuz enerji temini için  doğalgaz dağıtım lisansı Akmercan Batıkar’a verilmiştir.

Doğalgaz kullanımlarında tehlikeli bir durum oluştuğunda tüketiciler: ALO 176 doğalgaz acil hattını aramaları durumunda  telefonlar  hızlı bir şekilde değerlendirilip hemen müdahale edilmektedir..

Akmercan Batıkar doğalgaz  istek  ve şikayetlerinizi  iletmek için  TIKLAYINIZ…

Akmercan Batıkar doğalgaz şirketinin sitesinden, online işlemler menüsünde;Akmercan Batıkar fatura borç sorgulama,abonelik işlemleri,sözleşme işlemleri,Akmercan Batıkar tahmini borç sorgulama,proje durum sorgulama,randevu durum sorgulama  yapabilirsiniz..TIKLAYINIZ…

   Doğalgaz zehirlenmelerinde yapılması gerekenler:Doğalgaz tesisi

Doğalgaz bilinçli kullanıldığı zaman oldukça ekonomik bir enerji kaynağıdır.Gerekli önlemler alınmadığında zehirlenme vakaları maalesef ülkemizde sıkça görülen bir durumdur. Kişi doğal gaza maruz kalmışsa hemen temiz havaya çıkarılmalı, yere sırtüstü yatırılıp gövde 45 derece yana çevrilerek derin soluma yaptırılarak ciğer içindeki gazın dışarı çıkarılması sağlanmalıdır.Doğalgaza maruz kalan kişi boğularak ölür;çünkü doğalgaz oksijenden hafif olduğu için akciğerlerde ince bir tabaka oluşturarak oksijenin vücut tarafından emilmesini engeller.Kişi nefes alıp verse dahi boğulması kaçınılmazdır.

Pay