AKSA ELAZIĞ DOĞAL GAZ FATURA SORGULAMA

AKSA ELAZIĞ DOĞAL GAZ FATURA SORGULAMA

Enerji piyasası denetleme kurulu Elazığ’da doğalgaz dağıtım hakkını ,Aksa Elazığ Doğal Gaz A.Ş ‘ye vermiştir.Aksa Elazığ Doğal Gaz A.Ş doğalgaz hizmeti götürdüğü yatırım bölgeleri şunlardır:Elazığ,Yazıkonak,Yurtbaşı,Hankendi yerleşimleridir.Aksa Elazığ Doğal Gaz A.Ş  uygun yöntem ve teknikleri kullanarak bu bölgelerde doğalgaz tedarikçisi konumundadır.

 

Avrupa’nın çok uzun süredir ve yaygın bir şekilde  doğalgaz kullandığı , bunu her dönemde  Rusya ‘dan temin ettiğini düşünürsek ne kadar konforlu ve ucuz bir enerji kaynağı olduğunu daha iyi anlarız.Elazığ doğalgaz kullanımı artmaktadır.Elazığ doğalgaz kullanımının artmasında en önemli faktör doğalgaz fiyatının  ve konforunun iyi olmasındandır.

Elazığ doğalgaz faturası sorgulamaYemek Yapan Kadın

Elazığ doğalgaz şirketinin sitesinden, online olarak işlemler yapabilirsiniz.Linkte verilen  şirketin, doğalgaz sitesinden,online işlemler menüsünden şu işlemleri yapabilirsiniz:Elazığ doğalgaz borç sorgulama,Elazığ doğalgaz fatura sorgulama  ve üyelik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Elazığ doğalgaz fatura sorgulama yaptıktan sonra, doğalgaz fatura ödeme işlemini,ödeme noktalarına yapabileceğiniz gibi  anlaşmalı bankaların :internet bankacılığı/fatura ödemeleri/Aksa doğalgaz adımlarını izleyip acılan pencereye ,abone numarasını  girip online olarak   ödeyebilirsiniz.Elazığ da doğalgaz kullanmanın rahatlığını, kolay ve hızlı bir şekilde fatura öderken de yaşayabiliyorsunuz bu sayede.

Doğalgaz acil telefonu ALO  187′ dir. Müdahale edemeyeceğiniz durumlarda alo 187 arayıp acil yardım talebinde bulunabilirsiniz.Alo 187 arayan tüketicilerin taleplerine en kısa sürede cevap verildiğini unutmayınız.

ELAZIĞ DOĞALGAZ BORÇ/FATURA SORGULAMA TIKLAYINIZ.

Pay