AKSA ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

AKSA ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Aksa elektrik

Ülkemizde elektrik dağıtım hizmeti veren şirketlerden biriside Aksa elektrik’tir. Aksa elektrik indirimli ucuz elektrik kullanmak isteyen tüketicilere, kampanyalar düzenleyerek  bunu resmi wep sitesi üzerinden ilan etmektedir. Sizde Aksa elektriğe geçip ucuz elektrik kullanmak istiyorsanız yazımızı dikkatlice okuyunuz.

Serbest tüketici kime denir?

Elektrik piyasası serbest tüketici yönetmeliğine göre aylık elektrik tüketimi 130tl ve üzeri olan tüketiciler serbest tüketici statüsüne girer. Serbest tüketiciler, istediği tedarikçiden elektrik satın alma özgüllüğüne sahiptir. Kendisi için en avantajlı şirketi seçip anlaşma yapabilir.Eyer sizde ortalama 130 tl fazla elektrik faturası ödüyorsanız sizde aksa elektriğe geçerek indirimli elektrik kullanabilirsiniz.

Ucuz elektrik kullanmak  için linki takip ediniz..firat_aksa_elektrik_dagitim_asnin_telefonlari_degisti_h116072

Aksa fatura sorgulama

Aksa elektrik fatura sorgulaması internet üzerinden online bir şekilde yapabilirsiniz.Aksa Elektrik faturası sorgulama işlemi yapabilmek için Sayaç ID numarasını ve abonenin T.C kimlik numarasını girmesi yeterli olacaktır.Bu sayede Güncel fatura bilgilerinizi ulaşabilirsiniz.

Aksa elektrik faturası sorgulama için buraya giriniz..

Pay