Amerikan Hastanesi E-randevu

Amerikan Hastanesi Randevu Almak

Amerikan Hastanesi online olarak Hasta ve hasta yakınlarına birçok hizmet vermektedir.Bu hizmetlerden biride online olarak Randevu almaktır.Amerikan Hastanesi randevu almak için sayfanın altında yer alan işlem adımlarını sırası yapmanız yeterlidir. Online olarak randevu alacağınız gibi çağrı merkezini arayarak da randevu alabilirsiniz.

Amerikan Hastanesi randevu nasıl alınır?Amerikan Hastanesi E-randevu

Sayfanın altında yer alan linki tıklayarak Amerikan Hastanesi E-randevu alma sayfasına geliniz.Randevu almak İstediğiniz tarihi seçmek için, kutucuğun sağ tarafındaki takvimi, randevu almak İstediğiniz bölüm ve doktoru da yine bu kutucukların sağında bulunan ikonları kullanarak belirtebilirsiniz. Sizinle bağlantı kurabilmemiz için e-posta ve telefon bilgilerinden en az birini yazınız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra “Gönder” butonuna basınız. Böylece online randevu talebiniz hastanemizin çağrı merkezine iletilecektir.

Randevu talebinde bulunduğunuz gün ve saatten itibaren, en geç 1 iş günü sonra size telefon edilerek randevu gün ve saatiniz ile ilgili bilgi verilecektir. Daha detaylı bilgi için çağrı merkezini arayabilirsiniz.

AMERİKAN HASTANESİ E-RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ..


AMERİKAN HASTANESİ DOKTORLARI İÇİN TIKLAYINIZ..

AMERİKAN HASTANESİ LABORATUVAR TAHLİL SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ..

AMERİKAN HASTANESİ ÇAĞRI MERKEZİ TELEFONU İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay