ANKARA MESLEK HASTALIKLARI HASTANESİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

ANKARA MESLEK HASTALIKLARI HASTANESİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

Ankara Meslek  Hastalıkları Hastanesi; hasta ve hasta yakınlarına daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermek adına resmi internet sitesinde adres, telefon, faks ve e-posta bilgileri ile birlikte telefon rehberini(dahili numaralar) ,hastane doktorları ve doktorların çalışma günlerini yayınlamaktadır.

Aşağıda,Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi’nin resmi internet sitesinden alınmış güncel adres,telefon faks ve e-posta bilgileri mevcuttur. Ayrıca yazının devamında hastane telefon rehberine(dahili numaralar), hastanenin şikayet ve öneri formuna, polikliniklerde çalışan doktorlara ve doktorların güncel çalışma günlerine ulaşabilirsiniz. Sayfanın alt kısmında hastanenin adresini daha kolay bulabilmeniz için detaylı bir şekilde açıklama yapılmıştır.


ADRES: Osmangazi Mah. Atlılar Sok. No:45 06280 Keçiören/ANKARA

TELEFON: 0 312 580 83 95 (Santral)

FAKS: 0 312 580 84 04

E-POSTA:bilgi@ankarameslekhastanesi.gov.tr


Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi Hastane Telefon Rehberi

      Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi telefon rehberine ulaşmak için http://www.ankarameslekhastanesi.gov.tr/tel.html   Tıklayınız. Açılan bölümdeki numaralar dahili numaralarıdır. Hastaneyi santral numarasından aradıktan sonra ilgili bölümün dahili numarasını tuşlayarak ulaşmak istediğiniz bölüme bağlanabilirsiniz.ANKARA MESLEK HASTALIKLARI HASTANESİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

      Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi Şikayet ve Öneri Formu

       Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesine şikayet ve önerileriniz için resmi internet sitesinde bir bölüm açmıştır. Şikayet ve önerileriniz bölümü için http://www.ankarameslekhastanesi.gov.tr/sikayet.html  Tıklayınız. Açılan sayfadaki “Şikayet ve Öneri Formu”nu doldurarak gönder tuşuna basıp hastaneye iletebilirsiniz.

 Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi Doktorları ve Doktorların Çalışma Günleri

     Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi;resmi internet sitesinde hastane bünyesinde çalışan doktorların hangi polikliniklerde, hangi gün görevli olduğunu yayınlamaktadır. Polikliniklerde hangi doktorun hangi gün görevli olduğunu öğrenmek için  http://ehbys.fonetyazilim.com:8380/06004/web/doktorcalismalistesi.aspx    Tıklayınız.

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi İvedik Semt Polikliniği İletişim Telefon Numarası


ADRES:Melih Gökçek Bulvarı No:61 Yenimahalle/ANKARA  (İvedik OSB Yönetim Binası)

TELEFON:0 312 394 78 34

FAKS:0 312 580 84 04


 Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim?

Belediye Otobüsleri(Durak Numarası):21071

Uyanış-Pınarbaşı-Ulus-Kızılay-Balgat (Sefer No:481)

Uyanış-Pınarbaşı-Gar-Kızılay (Sefer No:461)

Uyanış-Pınarbaşı-İskitler-Emniyet-Aşti (Sefer No:479)

Aşıkpaşa Cad.-Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi(Ring) (Sefer No:460)


ANKARA MESLEK HASTALIKLARI HASTANESİ LABORATUVAR SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay