ANKARA MESLEK HASTALIKLARI HASTANESİ LABORATUVAR SONUÇLARI

ANKARA MESLEK HASTALIKLARI HASTANESİ LABORATUVAR SONUÇLARI

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi, 1978 yılında Ankara SSK Ulus Hastanesi bünyesinde kurulmuştur. 2001 yılından itibaren Keçiören’de şu an hizmet verdiği binasına taşınmıştır. 2002 yılından beri meslek hastalıkları hizmeti yanında genel hastane hizmeti de vermeye başlamıştır.

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi birçok ilklere imza atmış ve günümüze gelişen teknolojiyi takip ederek gelmiştir. Çağın gerekliliklerine ayak uydurmayı başaran hastane, hasta ve hasta yakınlarına daha iyi ve kaliteli hizmet vermek adına laboratuar ve tahlil sonuçlarını hastanenin resmi internet sitesinde yayınlamaktadır. Laboratuvar ve tahlil sonuçlarını öğrenmek isteyen hasta ve hasta yakınları hastanenin resmi sitesinden yararlanabilecekleri gibi aşağıdaki ilgili linki tıklayarak direkt olarak da Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi’nin “Online Laboratuvar Sonuçları”na bağlanabilirler. Laboratuvar ve tahlil sonuçlarını öğrenmek için ilgili alanı tıkladıktan sonra aşağıda açıklanan işlem basamaklarını uygulamanız yeterlidir.ANKARA MESLEK HASTALIKLARI HASTANESİ LABORATUVAR SONUÇLARI

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonuçları

 Laboratuvar ve tahlil sonuçlarınızı öğrenmek için sayfanın altındaki linki  tıklayınız. Açılan sayfaya T.C. kimlik numaranızı ve ekrandaki güvenlik kodunu girerek laboratuvar ve tahlil sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz. Sonuçlarınıza ulaşamadığınız takdirde hastane ile iletişime geçip durumu bildirebilirsiniz. Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgilerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi İletişim Telefon Numarası

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi adres ve telefon numarası için Tıklayınız..


ANKARA MESLEK HASTALIKLARI HASTANESİ LABORATUVAR VE TAHLİL SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay