ANTALYA SU KESİNTİSİ SORGULAMA

Akseki su kesintisi,Aksu su kesintisi,Alanya su kesintisi,Demre su kesintisi,Döşemealtı su kesintisi,Elmalı su kesintisi,Fenike su kesintisi yaşandığı zaman, bunun sebebini öğrenebileceğinizi biliyor muydunuz? Antalya il ve ilçelerinde meydana gelen su kesintilerinin sebebini öğrenmek için yazımızı okuyunuz..

Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü, zaman zaman il ve ilçeleri etkileyen su kesintilerine gidebilmektedir. ASAT planlı su kesintilerini önceden aboneleri duyurmaktadır.

Planlı olmayan arıza kaynaklı su kesintilerini de ihbar geldikten sonra resmi web sitesi üzerinden abonelerine duyurmaktadır.Antalya il ve ilçelerinde yaşayan vatandaşlar olası su kesintisi yaşadığı zaman, ASAT resmi web sitesine giderek su kesintisi hakkında bilgi alabilirler.

Antalya su kesintisiantalya-da-su-kesintisi--iste-kesinti-yasanacak-mahalleler

Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğünün resmi web sitesinde : su kesintisinin olduğu belediye,su kesintisi yaşanan mahalle,su kesintisinin başladığı tarih ve saat,su kesintinin tahmini bitiş süresi,su kesintisinin nedeni,kesintiden etkilenen bölgeleri anında öğrenebiliriz. Online bir uygulama olan bu hizmetten tüm aboneler ücretsiz bir şekilde yararlanabilir.

Hemen Antalya genelinde planlı ya da plansız bir şekilde gerçekleşen su kesintilerini öğrenmek için sayfanın en altındaki linki takip ediniz. Saniyeler içinde kesinti sebebini öğrenebilirsiniz.

Su kesintilerin en önemli sebebi olarak karşımıza enerji nakil hatlarından kaynaklanan problemler gelmektedir.Enerji hatlarının bakımı sırasında elektrik kesintisi olmaktadır.Su pompa istasyonları bu bakım sürecinde devre dışı kalmaktadır.Buda zorunlu su kesintilerine sebep olmaktadır.

ANTALYA SU KESİNTİSİ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ..

 

Pay