ARÇELİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ

ARÇELİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

Türkiye’nin her yerine 563 servis noktası ile; beyaz eşyadan klimaya, ankastreden elektroniğe her ürün grubu için hizmet veren Arçelik; çağrı merkezi birimi ile en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Arçelik müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak tüm önerilerinizi ve sorularını müşteri temsilcisine aktarabilir, 7/24 servis desteği talep edebilirsiniz.

Arçelik çağrı merkezini arayarak servis desteği talep etmek için sayfanın altında yer alan Arçelik çağrı merkezini arayarak, bilgi vermeniz yeterli olmaktadır.

Arçelik şikayet bildirimlerini çağrı merkezini arayıp müşteri temsilcisine iletebileceğiniz gibi sayfanın altında yer alan linki takip ederek de gerçekleştirebilirsiniz. Talebiniz değerlendirilip size geri dönüş sağlanacaktır.

Arçelik çağrı merkezi(444 0 888)

444 0 888 ile bütün servis numaraları tek bir numara altında birleşmiştir. Servis desteği için 444 0 888 Arçelik çağrı merkezini arayıp talebinizi iletmeniz yeterlidir.ARÇELİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI


Arçelik A.Ş Genel Merkez

Adresi : Karaağaç Cad. No:2-6 Sütlüce Beyoğlu/İSTANBUL

Telefon : 0 212 314 3434

Faks : 0 212 314 3470


ARÇELİK ŞİKAYET BİLDİRİMİ İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay