ARMADAŞ KAHRAMANMARAŞ DOĞALGAZ BORÇ SORGULAMA

ARMADAŞ KAHRAMANMARAŞ DOĞALGAZ BORÇ SORGULAMA

Akdeniz bölgesinin önemli şehirlerinden biri de Kahramanmaraştır.Maraş da doğalgaz dağıtım hizmeti veren ARMADAŞ, Kahramanmaraşlıların doğalgaz hizmetinden cazip koşullarda faydalanabilmesi için çalısıyor.

ARMADAŞ ,kesintisiz ve güvenli doğalgaz arzını gerçekleştirirken,tüm hizmetlerinde kaliteyi hedeflemiştir.Gerek doğalgaz kullanımı sırasında gerekse doğalgaz faturaları ödeme konusunda ,online işlemler yapabilmenin kolaylığını tüketicilerine sunmaktadır.Kahramanmaraş doğalgaz borç sorgulama işlemini internet üzerinden yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

Maraş doğalgaz borç sorgulama nasıl yapılır?

Armadaş , Maraş şehrimizde gaz tedarikçisidir.Resmi wep sitesi üzerinden tüketiciler aylık ödemek zorunda oldukları fatura tutarlarını sorgulayabilmektedirler. Kahramanmaraş doğalgaz borç sorgulaması yapmak için buraya girmeniz yeterli.Açılan ekranda  borç sorgulama kısmına girip:Abone numarası ile sözleşme numarasını girmeniz yeterli olacaktır.Güncel borcunuzu yada ödemiş olduğunuz doğalgaz faturalarının dökümünü kolayca görebilirsiniz. Maraş doğalgaz sorgulaması yapabilmek için abone numarası ile sözleşmeArmadaş Logo numarası kesinlikle girmelisiniz.Bu numarayı bilmiyorsanız  önceki aylardan elinizdeki  bir doğalgaz faturasından bu bilgilere kolayca öğrenenip ilgili alanlara girebilirsiniz.

Doğalgaz fatura tutarını öğrenen tüketiciler Kahramanmaraş daki ödeme noktalarına yada anlaşmalı bankalara, fatura ödemelerini yapabilirler.ARMADAŞ anlaşmalı olduğu bankalar şunlardır:

Banka Otomatik Gişe
Yapı Kredi Bankası
Akbank
Bank Asya
Kuveyt Türk
TC Ziraat Bankası
Türkiye Finans
Garanti Bankası
Halk Bankası
Türkiye İş Bankası
Vakıf Bank
Pay