ARNAVUTKÖY DEVLET HASTANESİ TAHLİL SONUCUNU ÖĞRENMEK

ARNAVUTKÖY DEVLET HASTANESİ TAHLİL SONUCUNU ÖĞRENMEK

Herhangi bir rahatsızlıktan dolayı muayene olduktan sonra, tanıya yardımcı olması için doktorunuz, kan tahlili yapılmasını isteyebilir.Kan tahlili yaptırmanın amacı, doktorun hasta hakkında düşündüğü tanıyı doğrulamaktır.

idrar yollarında meydana gelen bir hastalık, üreme organlarını da yakından ilgilendirir. Bu sebeple idrar yollarının genel sağlığı hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla idrar tahlili yapılır.

Arnavutköy Devlet Hastanesi tahlil sonucunu öğrenmek artık çok kolay. Arnavutköy Devlet Hastanesi laboratuvar sonucunu online olarak hastaları ile paylaşmaktadır.Kurumun web sitesine ziyaret eden  vatandaşlar tahlil sonuçlarını online olarak öğrenip çıktısını alabilmektedir.ARNAVUTKÖY DEVLET HASTANESİ TAHLİL SONUCUNU ÖĞRENMEK

Arnavutköy Devlet Hastanesi tahlil sonucu

Arnavutköy Devlet Hastanesi tahlil sonucunu öğrenmek için kurumun web sitesini ziyaret edip online hizmetler bölümüne girmelisiniz.Burada yer alan bölümlerden Laboratuvar sonuçları sistemine giriş yapmalısınız.Açılan Laboratuvar sonuçları sistemi hasta portal ekranına, bazı bilgilerin girilmesi gerekmektedir. Laboratuvar sonuçlarını öğrenmek istediğiniz kişinin T.C kimlik numarası ve doğum yılını yazıp sisteme giriş yapabilirsiniz. Arnavutköy Devlet Hastanesi tahlil sonucunu online olarak öğrenip bu sayfadan çıktısını alabilirsiniz.

Arnavutköy Devlet Hastanesi laboratuvar sonucu öğrenmek için tek yapmanız gereken sayfanın altındaki linki takip ederek,yukarıdaki açıklamalar doğrultusunda sisteme giriş yapmak.

Arnavutköy Devlet Hastanesi tahlil sonucunu öğrenmek  için tıklayınız..
Pay