ASAT SU KESİNTİSİ SORGULAMA

Antalya il ve ilçelerinde zaman zaman su kesintileri olmaktadır.Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü(ASAT) resmi web sitesi üzerinden kesintiler ile alakalı olarak abonelerini bilgilendirmektedir.

Su kesintisi yaşandığı zaman aboneler  Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğünün resmi sitesine giderek : Su kesintisinin olduğu belediye,su kesintisi yaşanan mahalle,su kesintisinin başladığı tarih ve saat,su kesintinin tahmini bitiş süresi,su kesintisinin nedeni,kesintiden etkilenen bölgeleri öğrenebilmektedirler.

Ücretsiz online bir hizmet olan bu uygulama ile aboneler merak ettikleri bu durumun sebebini öğrenme imkanına kavuşmuş olmaktadır. Konyaaltı su kesintisi,Kumluca su kesintisi,Manavgat su kesintisi,Serik su kesintisi maalesef zaman zaman yaşanmaktadır.

ASAT SU KESİNTİSİ

timthumb

Su kesintilerin en önemli sebebi olarak karşımıza enerji nakil hatlarından kaynaklanan problemler gelmektedir.Enerji hatlarının bakımı sırasında elektrik kesintisi olmaktadır.Su pompa istasyonları bu bakım sürecinde devre dışı kalmaktadır.Buda zorunlu su kesintilerine sebep olmaktadır.

Hemen kesinti sebebini öğrenmek için aşağıdaki linki takip ediniz.

ASAT SU KESİNTİSİ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay