ASKİ ANKARA SU FATURASI SORGULAMA

ASKİ ANKARA SU FATURASI SORGULAMA

ASKİ ANKARA SU FATURASI SORGULAMA

Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi online hizmetlerini bir yenisini ekledi.Ödenmemiş su faturası sorgulama işlemi ile dikkatinizden kaçan,yatırmaya unuttuğunuz su faturalarını ,online sorgulama yaparak  ASKİ ödenmemiş fatura sorgulaması yaparak kolayca öğrenebilirsiniz..Ödenmemiş fatura sorgulaması yapabilmek için iki farklı yöntem vardır:Sayaç numarasından fatura sorgulama yapabileceğiniz gibi,Abone kodundan yararlanıp ASKİ su fatura sorgulaması yapabilirsiniz.

Sorgulama sonucunda ödenmemiş su  faturanızı yada güncel su faturanızı görebilirsiniz.


ASKİ fatura sorgulama için Linki takip ediniz..


Su Faturası ÖdemeASKİ online olarak sitesinden birçok hizmeti vermektedir.Artık su borcunuzu sorgulayıp öğrendikten sonra kolayca ödeyebilirsiniz.Su faturasını ödemek için  üç farklı seçeneğiniz var. ilk yol online olarak ödemek,ikinci yol kredi kartı ile ödemek,sonuncu yol ise ASKİ tahsilat şubelerinden ödeme yapmaktır.

ASKİ su borcunu ödeme yöntemlerini biliyor musunuz?

ASKİ su borcunu ödemek için,anlaşmalı bankaların veznelerinden ve internet şubelerinden eş zamanlı olarak su borcunuzu ödeyebilirsiniz.Su borcunuz ödeme işlemiyle aynı anda sistemden silinir.ASKİ su borcunu ödeme işlemini kredi kartı ile yapabilirsiniz.ASKİ online işlemler menüsünden bu hizmetten yararlanabilirsiniz..

ASKİ kredi kartı  borç ödemek için linki Tıklayınız.. Son yöntem ise Ankara genelindeki tahsilat şubelerinden hafta içi saat 08:00 -12:00 / 13:00-16:00 arası su borcu ödeme işlemi  yapabilirsiniz.

Pay