ASLAN BURCUNUN ÖZELLİKLERİNİ SORGULAMA

ASLAN BURCUNUN  ÖZELLİKLERİ

      Aslan  burcunun özellikleri şunlardır..

Zodyak’ın beşinci güneş burcudur. Yönlendiren gezegeni güneştir ve elementi ateştir. Nasıl ki bütün evren güneş etrafında dönüp duruyorsa, Aslan burcu insanı da dünya kendi etrafında dönsün ister. Kendine has duruşu, öz güveni ve doğal rol yapma yeteneği ile bu isteğinde genelde başarılı olur. Başarılı olamadığında da çekip gitmesini bilecek Aslan-Burcukadar gururludur.Aslan burcunun  özellikleri ne devam edersek…

Elementi ateş olan aslan burcu, bu elementin hakkını da vermek konusunda oldukça başarılıdır. Ateş saçan gözleriyle genelde bulundukları ortamda hemen fark edilir, etrafını bir anda ateşe verebilir. Liderlik bu burcun en belirgin özelliğidir. Emir almaktan hiç mi hiç hoşlanmazlar. Oldukça yaratıcılardır ve bu yaratıcılıklarını övgü alıp, sivrilebilmek için kullanırlar. Bir aslan burcu insanı sırf fark edilebilmek için gece gündüz demeden çalışıp yapacağım dediği şeyi yapar. Yetenekli bir burçtur. Birçok ünlü oyuncu bu burçtandır. Çünkü aslan burcu çok doğaldır fakat kendine bile rol oynayabilir. İlgiye ve sevgiye çok ihtiyaçları vardır.Fakat bunu asla belli etmezler zira bir aslanın şefkat dilendiği hiç görülmemiştir. Ama kendileri bu ilgi ve sevgiyi almadan asla ilgi ve sevgi göstermezler. Küçük dağları kendilerinin yarattığına inandıkları için oldukça küstah ve kibirli olabilirler. Ama buna rağmen çok iyi kalplidirler. Damarına basmadığınız sürece zararları dokunmaz. Aslan insanı güler yüzlüdür çünkü güneş gibi ışıldamayı sever, neşelidir çünkü dikkat çekmeyi hedefler, eli açıktır çünkü adından söz ettirmek ister. Hayattaki amacı kral gibi yaşamaktır, bunun sonucunda da asla para biriktiremez. Sosyaldirler ve kalabalık yerleri severler.

ASLAN BURCUNUN ÖZELLİKLERİNİ SORGULAMA

Aslan burcu kendini kral gibi hissettiği için ya oyuncu olur ya da kendine oyun oynar ve etrafta bir kral edasıyla gezer. Sonuç olarak krallar hep fark edildiğine göre aslanları fark etmemek olanaksızdır.

Pay