AYDEM ELEKTRİK ANLAŞMALI BANKALAR

AYDEM ELEKTRİK ANLAŞMALI BANKALAR

AYDEM ELEKTRİK ANLAŞMALI BANKALAR

Aydem Elektrik fatura ödeme

Aydın, Denizli, Muğla bölgesinde faaliyet gösteren elektrik dağıtım firması Aydem Elektrik’tir. Abonelerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan firma ,elektrik faturalarını öderken çeşitli alternatifleri abonelerine sunmaktadır.

İsteyen aboneler Aydın, Denizli, Muğla il ve ilçelerinde yer alan ödeme noktalarına fatura bedellerini ödeyebilirken isteyen abonelerde anlaşmalı bankalar aracılıyla elektrik faturalarını ödeyebilirler.

Aydem elektrik birçok banka ile protokoller imzalayarak elektrik faturasının yatırılması konusunda aboneye alternatifler sunmaktadır.Elektrik aboneleri kendilerine en uygun anlaşmalı banka ile Aydem Elektrik faturasını ödeyebilmektedir.

Aydem anlaşmalı bankalar aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Anlaşmalı bankaları daha net görmek isteyen aboneler resmin üzerine tıklamaları yeterli olacaktır.

Aydem Elektrik anlaşmalı bankalar,Aydem Elektrik anlaşmalı kurumlar

Atm ile ödeme ,İnternet bankacılığı ile ödeme ,otomatik ödeme,telefonla ödeme,vezne ödemesi  yapan banka listesini aşağıdaki tablodan öğrenip elektrik faturanızı dilediğiniz seçenekle yatırabilirsiniz. Unutmayın ki Aydem elektrik faturası kesildikten 10 içinde, ödeme seçeneklerin birisi ile yatırılmak durumundadır.

AYDEM ELEKTRİK ANLAŞMALI BANKALAR

Pay