AYDEM ELEKTRİK FATURA BORÇ SORGULAMA

AYDEM ELEKTRİK FATURA BORÇ SORGULAMA

Aydem Elektrik fatura sorgulama

Aydın, Denizli, Muğla bölgesinde yaklaşık 1,65 milyon müşteriye sürekli, kaliteli, kesintisiz ve en avantajlı fiyatlarla elektrik hizmeti sunma, müşteri memnuniyetini arttırma, verimliliği yükseltme ve bölge ihtiyacı olan yatırımları yapmayı hedefleyen Aydem Elektrik çalışmalarını 5 yıldır sürdürmektedir.

Aydem elektrik abonelerin online işlem yapabilmesi için gerekli çalışmaları yapmış ve kurumun wep sitesi üzerinden birçok işlemi  yapabilme kolaylığını abonelerine sunmuştur. Online hizmetler uygulaması ile internet üzerinden borç bilgilerinizi görebilir, online endeks bildirimi yapabilirsiniz.AYDEM ELEKTRİK FATURA BORÇ SORGULAMA

Aydem online hizmetlerden yararlanmak ücretsiz olup, kurumumuzun internet sitesi üzerinden kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Eğer kurumumuza ait online hizmet kullanım kaydınız mevcut ise bu hizmetlerden yararlanmak için sayfanın altındaki linke tıklayarak lütfen kullanıcı adı ve şifrenizi girerek bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Aydem elektrik borç sorgulama

Aydem elektrik borç sorgulama işlemini online işlemler menüsünden yapabileceğiniz gibi,kurumun wep sitesinde yer alan hızlı borç sorgulama uygulaması ile de gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı borç sorgulaması yapmak için tesisat numaranızı girip,sorgula butonuna basmanız yeterli olacaktır.Saniyeler içinde güncel ya da ödenmemiş fatura bilginizi ekranda görebilirsiniz.

Tesisat numarasını bilmeyen elektrik aboneleri bunu müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebileceği gibi herhangi bir elektrik faturası üzerinden de öğrenebilirler.Unutmayın ki Aydem Elektrik borç sorgulama işlemi için tesisat numarasınız sisteme girilmesi gerekmektedir.

Aydem elektrik borç sorgulama için tıklayınız..
Pay