AYDIN DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

AYDIN DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Eski adıyla Aydıngaz, bir çatı şirketi olan Enerya ismini almıştır. Enerya, doğalgaz dağıtımında Türkiye’nin en büyük doğal gaz tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. Enerya şirketinin   doğalgaz hizmeti verdiği şehirler :Antalya,Aksaray,Aydın,Denizli,Ereğli,Erzincan ,Karaman,Konya,Nevşehir ve Niğde’dir. Türkiye’nin sayılı gaz tedarikçisi olan Enerya ,Tüketicilerine daha iyi hizmet verebilmek için internet imkanlarından yararlanmaktadır.Artık Tüketiciler Doğalgaz ile alakalı Sorunlarını,isteklerini,gerekli bilgileri,fatura sorgulamalarını internet üzerinden kolayca yapabilmektedirler. Enerya Aydın doğalgaz resmi wep sitesinden bu işlemleri ücretsiz gerçekleştirebileceğinizi  biliyor muydunuz?

Aydıngaz fatura sorgulamaEnerya Aydın

Enerya Aydın ilindeki doğal gaz kullanıcıları internet üzerinden fatura sorgulama yapabilirler.Bunun için tek yapmaları gereken Enerya Aydın firmasının online işlemler menüsüne gitmektir.Fatura bilginize ulaşmak için sorgulama işlemi yapmalısınız.Fatura sorgulama işlemi için Sözleşme numaranızı yada sayaç numarasını girip,T.C numaranızın bazı sayılarını girmeniz yeterli olacaktır.Fatura numarası ve Sözleşme numarasını unutan Enerya doğalgaz tüketicileri,bu bilgileri  geçmiş dönem bir fatura üzerinden öğrenebilirler.

Enerya doğalgaz fatura Sorgulama

Sisteme üzerinden Güncel Borç bilgilerinizi görebileceğiniz gibi,ödemeyi unuttuğunuz doğalgaz fatura bilgilerinin dökümünü görebilirsiniz.Fatura bilgisini öğrenen tüketiciler  ödeme noktalarına yada anlaşmalı bankalara fatura bedellerini yatırabilirler. Aydın Enerya doğalgaz fatura sorgulama işleminden tüm tüketiciler yararlanabilir.Hemen güncel fatura bilgilerinize ulaşmak için buradan sisteme giriş yapabilirsiniz.

Tesisat kontrol bedeli

2008-2013 yılları arasında aynı dairede yapılan ,yeni abonelik durumunda alınmış olan Tesisat kontrol bedeli, Enerji Piyasası Denetleme Kurulunun aldığı karar neticesinde iptal edilmiştir.Bu bedeli ödeyen tüketiciler başvuruda bulunarak Tesisat kontrol bedellerini geri alabilirler.

Pay