AYEDAŞ-AYESAŞ KAÇAK ELEKTRİK İHBARI

AYEDAŞ-AYESAŞ KAÇAK ELEKTRİK İHBARI

Ayesaş kaçak elektrik ihbarı yada Ayedaş kaçak elektrik ihbarını telefon ile yapabileceğiniz gibi ihbar şikayet bildirim formunu doldurarak online olarak yapabilirsiniz.Unutmayınız ki kaçak ihbar da bulunan kişilerin kimlik bilgileri gizli tutulmakta,üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Ayedaş kaçak ihbar

7/24 hizmetinizde olan 444 4 372 numaralı Ayedaş Çağrı Merkezi’mizde müşteri temsilcilerimiz, müşterilerimize yardımcı olmak ve sorunlarına anındaAYEDAŞ-AYESAŞ KAÇAK ELEKTRİK İHBARI çözüm üreterek en hızlı hizmeti sunmak için çalışıyorlar.

Yukarıdaki numaradan kaçak elektrik kullanım ihbarını yapabilirsiniz.Unutmayın ki kaçak olarak kullanılan elektrik kayıp-kaçak bedeli olarak diğer abonelere bölüştürülmekte.Bu yönüyle Ayedaş kaçak elektrik ihbarı vatandaşlık borcu olarak da değerlendirebiliriz.

Ayesaş kaçak elektrik ihbarı

Ayesaş kaçak ihbarda bulunmak için sayfanın altındaki linki takip ederek şikayet bildirim formunu eksiksiz doldurmalısınız.Yazdığınız bilgiler doğrultusunda kaçak ihbar talebiniz işlem sırasına alınıp en kısa zamanda değerlendirilecektir.

AYESAŞ KAÇAK ELEKTRİK İHBARINDA BULUNMAK İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay