AYEDAŞ FATURA İTİRAZ

AYEDAŞ FATURA İTİRAZ

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş (AYEDAŞ), İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Bölgesi’nde yer alan ilçeler kapsamındaki elektrik dağıtım şebekesi inşa, bakım ve işletme faaliyetlerini sürdüren bir şirkettir.

AYEDAŞ  sahip olduğu sistemin yenilenmesi ve özellikle müşteri hizmetlerinin gelişimi amacıyla önemli bir yatırım yapılmıştır.

Artık elektrik aboneleri AYEDAŞ fatura itirazlarını çağrı merkezlerini arayarak ya da  Ayedaş itiraz ve şikayet bildirim formunu doldurarak yapabilmektedirler.AYEDAŞ FATURA İTİRAZ

AYEDAŞ fatura itirazı nasıl yapılır?

Ayedaş aylık dönemler halinde elektrik abonesinin adına fatura düzenler. Fatura kesim tarihinden itibaren bu bedel elektrik abonesi tarafından 10 gün içerisinde ödenmek durumundadır. Ançak fatura bedelinde yanlışlık olduğunu düşünen elektrik aboneleri fatura tutarına itiraz edebilirler.

Fatura itiraz  işlemini ALO 186 çağrı merkezini arayarak yapabileceğinizin gibi sayfanın altında yer alan itiraz formunu doldurarak da yapabilirsiniz.İtiraz talebiniz yetkili birim tarafından değerlendirilip size konu ile en kısa zamanda bilgi verilecektir. AYEDAŞ fatura itiraz talebinde bulunan elektrik abonesinin formu doldururken girdiği bilgilerin doğrulu çok önemlidir.Girdiğiniz bilgiler doğrultusunda işlem yapıldığını unutmayınız.

AYEDAŞ FATURA İTİRAZ TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay