BAĞCILAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ TAHLİL SONUÇLARI

BAĞCILAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ TAHLİL SONUÇLARI

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2002 yılında temeli atılmış,15 Kasım 2006 Tarihinde Hasta kabulüne başlamıştır. 62.200m2 sahip olup 12 bloktan oluşan ve deprem yönetmenliğine uygun olarak inşa edilmiştir.Bağcılar,Esenler ve Güngören ilçelerinin kesiştiği yerde yaklaşık 2.000.000 nüfus kitlesine hitap etmektedir.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar sonuçları,Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi radyoloji sonuçları,Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi patoloji sonuçları kurumun web sitesinde ilan edilmektedir.

Laboratuvar sonuçları

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar sonuçlarını öğrenmek için sayfanın altındaki linki takip edebilirsiniz. Laboratuvar sonuç sorgulaması yapabilmek için öncelikle T.C numarası,Protokol numarası,Doğum yılı ve Baba adını ekrandaki uygun alanlara yazmalısınız.Daha sonra sorgula demeniz halinde tahlil sonuçları ekranda belirecektir.Aynı sayfadan yazdırıp çıktısını alabilirsiniz.BAĞCILAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ TAHLİL SONUÇLARI

Radyoloji sonuçları

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi radyoloji sonuçları öğrenmek için sayfanın altındaki linki takip edebilirsiniz. Radyoloji sonuç sorgulaması yapabilmek için öncelikle T.C numarası,Protokol numarası,Doğum yılı ve Baba adını ekrandaki uygun alanlara yazmalısınız.Daha sonra sorgula demeniz halinde Radyoloji sonuçları ekranda belirecektir.Aynı sayfadan yazdırıp çıktısını alabilirsiniz.

Patoloji sonuçları

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi patoloji sonuçları öğrenmek için sayfanın altındaki linki takip edebilirsiniz. Patoloji sonuç sorgulaması yapabilmek için sadece T.C numarası yeterlidir.Daha sonra sorgula demeniz halinde Patoloji sonuçları ekranda belirecektir.Aynı sayfadan yazdırıp çıktısını alabilirsiniz.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar sonuçları için tıklayınız..
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi radyoloji sonuçları tıklayınız..
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi patoloji sonuçları tıklayınız..
Pay