BAKIRKÖY RUH VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİ LABORATUVAR-TAHLİL SONUÇLARI

BAKIRKÖY RUH VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİ LABORATUVAR-TAHLİL SONUÇLARI

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Türkiye’nin en gelişmiş Gündüz Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi’ne sahip olup, klinik araştırmalarda ve bilimsel üretimde önemli rol oynamaktadır. Kurum, Cumhuriyet Dönemi’nin en büyük ruh ve sinir hastalıkları hastanesi olmakla beraber, bu alanların gelişmesindeki rolünü günümüzde de devam ettirmektedir.

uluslararası ölçekte özelikle psikiyatri, nöroloji alanlarında model hastane olmak için ruh sağlığı ve sinir hastalıkları alanında projeler üreten, hastaları ve çalışanlarınca her zaman tercih edilen bir kurum olan Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi,tahlil ve laboratuvar sonuçlarını online ortamda yayınlamaktadır.

Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi tahlil sonucuBAKIRKÖY RUH VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİ LABORATUVAR-TAHLİL SONUÇLARI

Tahlil sonucunu öğrenmek isteyen kişiler kurumun web sitesinden sisteme giriş yapmalıdırlar. Laboratuvar sonuçlarını öğrenmek için T.C numarası ve doğum tarihi ile giriş yapıp tahlil sonucunu öğrenebilirsiniz.

Sayfanın altındaki linki takip ederek Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi tahlil sonucunu online bir şekilde öğrenebilirsiniz.

BAKIRKÖY PROF.DR. MAZHAR OSMAN RUH VE SİNİR HASTALIKLARI E.A. HASTANESİ 
Laboratuvar Sonuçlarını öğrenmek için tıklayınız..
Pay