Balıkesirgaz Fatura itiraz-Balıkesirgaz Sayaç Kontrol Talebi

Balıkesirgaz Fatura itiraz-Balıkesirgaz Sayaç Kontrol Talebi

Balıkesir il merkezinde doğalgaz hizmeti alan aboneler, fatura tutarlarına itiraz edebilme hakkına sahip olup, sayaç kontrol talebinde bulunabilirler.

Doğalgaz fatura tutarları, kesim tarihinden itibaren 10 gün içerisinde, uygun bir ödeme noktasına yatırılmak zorunda.Ancak adınıza düzenlenen fatura tutarında yanlışlık olduğunuzu düşünüyorsanız buna itiraz edebilirsiniz. Balıkesirgaz fatura itiraz formunu doldurarak bu işlemi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Balıkesirgaz Sayaç Kontrol TalebiBalıkesirgaz Fatura itiraz-Balıkesirgaz Sayaç Kontrol Talebi

Doğalgaz sayacınızın düzgün çalışmadığını düşünüyor yada şüpheleniyorsanız incelenmesi için talepte bulunabilirsiniz.Talebiniz doğrultusunda sayacınız yetkili kişilerce incelenerek size bilgi verilecektir .Balıkesirgaz Sayaç kontrol talebinde bulunmak için sayfanın altında yer alan linki tıklayarak;online işlem menüsü altından Sayaç kontrol talebinde bulunabilirsiniz.

Fatura itiraz ve Sayaç kontrol talebini online olarak verebileceğiniz gibi müşteri hizmetleri birimini arayarak da verebilirsiniz. Balıkesirgaz müşteri hizmetleri telefonu için tıklayınız.. 

Sayaç kontrol ve fatura itirazında bulunmak için Tıklayınız..


Balıkesirgaz Abone-Proje-Randevu Sorgulama için Tıklayınız..
Balıkesirgaz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası için Tıklayınız..
BALIKESİRGAZ FATURA SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ..
Pay