BALTALİMANI KEMİK HASTALIKLARI HASTANESİ TAHLİL-LABORATUVAR SONUÇLARI

BALTALİMANI KEMİK HASTALIKLARI HASTANESİ TAHLİL-LABORATUVAR SONUÇLARI

131 normal yatak, 5 Yoğun Bakım Yatağı ve 7 Ameliyat Salonu bulunan Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanemizde aylık ortalama 600 yatan hasta, 900 ameliyat (A Grubu %11, B-C Grubu %61, D-E Grubu %28), 6000 Acil Poliklinik ve 35.000 Normal Poliklinik hizmeti verilmektedir.

Hastanemiz hastalara uluslararası kalite standartlarında hizmet vermenin yanı sıra kurumun web sitesinde online hizmet sunulmaktadır.Bu hizmetlerden en çok tercih edileni Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi tetkik sonuçlarıdır.

Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi tahlil sonuçlarıBALTALİMANI KEMİK HASTALIKLARI HASTANESİ TAHLİL-LABORATUVAR SONUÇLARI

Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi laboratuvar sonuçlarını öğrenmek için sayfanın altındaki linki takip edebilirsiniz.Açılan sayfada T.C kimlik numarası ve hasta tanıtım numarasını girmeniz yeterli olacaktır.Güvenlik resmini girip sorgula demeniz durumunda tahlil sonuçlarını yada  Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi radyoloji sonuçlarını anında öğrenip aynı sayfadan dökümünü alabilirsiniz.

Hemen laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenmek için linki takip edebilirsiniz. Online bir uygulama olan bu hizmet ücretsiz olup, Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesinde tahlil yaptıran tüm kişiler yararlanabilir.

 Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi laboratuvar sonuçları için  tıklayınız..
Pay