BANK ASYA IBAN SORGULAMA

BANK ASYA IBAN SORGULAMA

Bank Asya, kullanıcıların unuttukları IBAN hesap numaralarını öğrenebilmelerini sağlayan bir uygulama hizmeti sunduğunu biliyor muydunuz.Asya bank resmi wep sitesi üzerinden IBAN  sorgulama yaparak 26 haneden oluşan uluslararası  IBAN numaranızı öğrenebilirsiniz.

Asya Bank IBAN sorgulama nasıl yapılır?

Bank Asya IBAN hesaplama aracına ;Şube kodu,Hesap numarası girilip hesapla demeniz yeterli olacaktır.Girdiğiniz bilgiler doğrultusunda  26 haneden oluşan IBAN hesap numarası ekranda belirecektir.

ASYA BANK bu uygulaması bir hesap doğrulaması değildir.Girdiğiniz bilgiler doğrultusunda otomatik olarak sayı dizisi oluşmaktadır.O yüzdenUzyf9L3w_400x400 IBAN numarasını girerken hesap numarası ve şube kodunun doğruluğundan emin olmalısınız.Hatta mümkünse IBAN numarasının size ait olduğunu teyit ediniz.

Bank ASYA iban sorgulama aracı ile artık online olarak şubeye gitmeden bulunduğunuz ortamda ıban numaranızı öğrenmenizi sağlamaktadır.

IBAN neden gerekli?

Ulusal ve uluslar arası para transferlerinde benzerlikten kaynaklanan hatalı işlemlerin önüne geçmek amaçıyla bu uygulamaya geçilmiştir.26 sayıdan oluşan IBAN , evrensel geçerliliği olan bir uygulamadır.

Hemen Bank Asya  IBAN numaranızı öğrenmek için,buraya girmeniz yeterlidir..

Pay