BEDAŞ ELEKTRİK ARIZA İHBAR

BEDAŞ ELEKTRİK ARIZA İHBAR

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş, ülkemizde faaliyet gösteren elektrik dağıtım şirketlerinden biridir.Kısa adıyla BEDAŞ, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak arıza ihbarlarını en kısa sürede müdahale ederek ,kesintisiz enerji akışını sağlamaya çalışmaktadır.

Bedaş arıza ihbarını yada BEDAŞ elektrik arıza bildirimini telefonla yapabileceğiniz gibi kurumun web sitesinde yer alan ihbar formunu doldurarak da yapabilirsiniz.BEDAŞ ELEKTRİK ARIZA İHBAR

BEDAŞ arıza ihbar bildirimi nasıl yapılır?

İstanbul Avrupa yakasında bulunan abonelerine kesintisiz 7 gün 24 saat hizmet veren BEDAŞ çağrı merkezini arayarak elektrik arıza ihbarında bulunabilirsiniz. Alo 186 BEDAŞ Çağrı Merkezini arayan kişilerin bildirimleri kayıt altına alınarak ilgili birimlere anında iletilmektedir.Alınan arıza ihbarlarında, görevli ekiplerimiz arızaya hemen müdahale etmekte ve çalışma ile ilgili açıklayıcı bilgi ve tahmini elektrik verme süresi Çağrı Merkezine iletilerek abonelere bilgi verilmektedir.

Bedaş arıza bildirimlerini sayfanın altında yer alan arıza bildirim formunu doldurarak da verebilirsiniz.Ücretsiz bir hizmet olan bu uygulamadan tüm BEDAŞ aboneleri yararlanabilir.

BEDAŞ ELEKTRİK ARIZA İHBAR BİLDİRİMDE BULUNMAK İÇİN TIKLAYINIZ..
Pay