BULDUMBULDUM.COM MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

BULDUMBULDUM.COM MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

   Hayata farklılık katacak en ilginç ürünleri müşterilerine sunan, BuldumBuldum.com; :Tüykiye de farklı noktalarda alışveriş vermezlerinde şubeleri bulunmaktadır. 10000 çeşitten fazla ürüne sahip olan BuldumBuldum.com ile sevdiklerinize özel günlerde gerçek anlamda değer taşıyan, unutulmaz hediyeler verme imkanını bulabilirsiniz.

BuldumBuldum.com müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla çağrı merkezi birimini kurmuştur. BuldumBuldum.com çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilir, sorun istek ve önerilerinizi anında iletebilirsiniz. Ayrıca sipariş öncesi ve sipariş sonrası tüm sorularınızı müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

BuldumBuldum.com çağrı merkezi telefonu yada BuldumBuldum.com müşteri hizmetleri numarası sayfanın altında yer almaktadır.BULDUMBULDUM.COM MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

BuldumBuldum.com iletişim telefon numarası(0850 532 5 285)

  • * 0. Müşteri temsilcisine bağlanmak için
  • * 1. Siparişleriniz veya ürünler hakkında bilgi almak için
  • * 2. Telefondan sipariş vermek için
  • * 3. Kurumsal ve toplu satışlar için
  • * 9. For English

Adres : Mahmutbey Mahallesi Dilmenler Caddesi Aslanoba Plaza No:19 Kat:1

Bağcılar / İstanbul Türkiye 34217

Telefon : 0850 532 5 285 (850 532 5 BUL)

Fax: +90212 2714631

BuldumBuldum.com şikayet bildirimlerinizi de yukarıda yer alan çağrı merkezi iletişim telefon numarasına iletebilirsiniz. İstek ve bildiriminiz değerlendirilerek en kısa sürede size geri dönüş sağlanacaktır.

Pay