BURSA DOĞALGAZ BORÇ SORGULAMA

BURSA DOĞALGAZ BORÇ SORGULA

Bursa’da doğalgaz kullanımıyla  oluşan doğalgaz faturalarınızı ödemelerini , artık BURSAGAZ ‘ın resmi wep sitesinde hizmete sunmuş olduğu portal ile kolay bir şekilde yapabilirsiniz.Wep sitesinde yer alan online  işlemler ile Bursagaz  fatura borç sorgulaması yapabilirsiniz. BURSAGAZ fatura borç sorgulaması yapabilmeniz için öncelikli olarak sisteme kayıt olmanız gerekmektedir.

BURSAGAZ Fatura nasıl öğrenilir?

Bursa doğalgaz sorgulaması yapabilmek için,BURSAGAZ’ın  internet şubesine giriş yapıp  ,online işlemler menüsünden üye olmalısınız.Üye olduktan sonra belirlemiş olduğunuz üye adı ve kullanıcı şifresi ile sisteme giriş yapmanız gerekiyor.Giriş yaptıktan sonra isteğinize göre borçBursagaz LOGO sorgulama yada fatura görüntüleme yapabilirsiniz. Abone numarası ve sözleşme numarasını istenilen yerlere yazmanız halinde istediğiniz sorgulama sonucu saniyeler içinde ekranda belirecektir.Abone numarasını bilmeyen tüketiciler geçmiş dönemlere ait bir doğal gaz faturasından bu bilgilere ulaşabilirler.

Hemen fatura sorgula!!

BURSAGAZ fatura sorgulama işlemi yapabilmek için buradan giriş yapmanız ,ardından sisteme üye olmanız yeterlidir.Üye olan kullanıcılar sisteme kullanıcı adı ve şifrelerini girip , doğalgaz borç sorgulama yada doğalgaz fatura görüntüleme işlemini yapabilirler.Ayrıca doğalgaz sayaçı üzerindeki son endeksi yazarak tahmini o ay kac tl fatura geleceğini de hesaplayabilirsiniz.Tüm bu işlemler Bursagaz firmasının ücretsiz bir wep hizmetidir.


BURSAGAZ FATURA KESİM TARİHİ İÇİN TIKLAYINIZ.

BURSAGAZ ÖDEME NOKTALARI İÇİN TIKLAYINIZ.

BURSAGAZ ABONELİK İÇİN İSTENEN BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ.

Bursagaz Güvence Bedeli-Abone bağlantı bedeli-Fatura Hesaplama TIKLAYINIZ.

BURSAGAZ MÜŞTERİ HİZMETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Pay