BURSA ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA

BURSA ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA

Yıldırım Elektrik kesintisi,Osmangazi Elektrik kesintisi,Nilüfer Elektrik kesintisi,İnegöl,Büyükorhan Elektrik kesintisi,Karacabey Elektrik kesintisi,Mudanya Elektrik kesintisi,Mustafakemalpaşa  Elektrik kesintisi yaşandığı zaman bölgede elektrik dağıtım hizmeti veren şirketten bilgi alabilirsiniz. Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş, il ve ilçelerinde yaşanan planlı elektrik kesintilerini aboneleri ile paylaşmaktadır.

UEDAŞ elektrik kesintisi bilgilerine ulaşmak isteyen aboneler sayfanın altındaki linki takip ederek kurumun web sitesini öncelikle ziyaret etmelidirler.Açılan sayfada planlı kesintiler başlığı altında yer alan kısımda öncelikle yaşadığınız ili seçiniz.

Elektrik kesintisinin hangi tarihler arasında olduğu,elektrik kesintisinin sebebi,elektrik kesintisinden etkilenen bölgeleri  öğrenebilirsiniz. Online bir hizmet olan bu uygulama ücretsiz olup, Uludağ EDAŞ aboneleri için geçerlidir.

Bursa Uludağ EDAŞ elektrik kesintisiBURSA ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA

Hemen sizde elektrik kesintileri konusunda bilgi almak istiyorsanız sayfanın altındaki linki takip edebilirsiniz.Elektrik kesintisi konusunda bilgi aşmak için ayrıca Uludağ EDAŞ müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Bursa Uludağ EDAŞ, planlı elektrik kesintisi için tıklayınız..
Pay