BURSA HALK SAĞLIĞI MERKEZİ TAHLİL SONUCU SORGULAMA

BURSA HALK SAĞLIĞI MERKEZİ TAHLİL SONUCU SORGULAMA

2 Kasım 2011 tarihinde yayımlanarak yürürlüğe giren 663 Sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile Sağlık Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatı ile Bağlı Kuruluşları yeniden yapılandırıldı.Bu yapılandırma içerisinde yer alan Türkiye Halk Sağlığı Kurumu’na bağlı, tüm illerde olduğu gibi Bursa’da da 19.03.2012 tarihi itibariyle Halk Sağlığı Müdürlüğü kuruldu.

Bursa Halk Sağlığı Müdürlüğü, aile hekimine muayene olan hastalara ait laboratuvar tahlil sonuçlarını, resmi web sitesinden duyurmaktadır.Bursa Halk Sağlığı Müdürlüğü laboratuvar sonuçları hakkında bilgi almak isteyen hasta ya da hasta yakınları sayfanın altındaki linki tkaip ederek bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirler.

Bursa Halk Sağlığı Tahlil Sonucunu ÖğrenmeBURSA HALK SAĞLIĞI MERKEZİ TAHLİL SONUCU SORGULAMA

Aile hekimliği tahlil sonuçları için öncelikle sayfanın altındaki linki takip ediniz.Açılan sayfada yer alan Bursa Halk Sağlığı Müdürlüğü laboratuvar sonuçları ekranına T.C kimlik numarası ve Örnek numarası girerek ,görüntüle butonuna basınız.

Girdiğiniz T.C numarasına ait laboratuvar tahlil sonuçları saniyeler içerisinde ekranda belirecektir.Ücretsiz olan bu hizmetten tüm vatandaşlarımız yararlanabilir.

BURSA HALK SAĞLIĞI MERKEZİ TAHLİL SONUCU SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Son arananlar:

BURSA aile hekimi tahlil sonuçları
Pay