BURSA SU KESİNTİSİ SORGULAMA

Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü il genelinde planlı su kesintilerine gidebilmektedir.Planlı su kesintileri Buski resmi web sitesi üzerinden abonelere önceden haber verilmektedir.Plansız gerekleşen su kesintilerinde ise ihbarın gelmesi ve doğru olduğunun tespit edilmesinden sonra resmi web site üzerinden abonelere duyurulmaktadır.

Bursa su kesintisi olmasının en önemli sebepleri:içme suyu çalışmaları,Kanalizasyon çalışmalarına bağlı olarak meydana gelmektedir.Bezen de elektrik kesintisine bağlı olarak su pompa istasyonlarının devre dışı kalması da zorunlu su kesintilerine sebep olmaktadır.Su kesintilerinden daha detaylı bilgi almak isteyen aboneler Buski su arıza arayabilirler.buski-su-kesintisi

Buski resmi web sitesi üzerinden abone numaranızı girmeniz durumunda su kesintisinden etkilenip etkilenmeyeceğimizi kolayca sorgulayıp öğrenebilirsiniz.Ayrıca harita uygulaması ile kesinti yaşanacak bölgeyi görebilirsiniz.

Hemen buski su kesintisi sorgulama için sayfanın altındaki linki takip ediniz. Buski su kesintisi sorgulama uygulaması ücretsiz olup, online bir hizmettir.

BURSA SU KESİNTİSİ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay