BURSAGAZ ABONELİK İÇİN İSTENEN BELGELER

BURSAGAZ ABONELİK İÇİN İSTENEN BELGELER

Bursagaz doğalgaz abonesi olmak isteyen kişi yada kurumlardan yasal prosedür gereği bazı evrak ve belgeleri istemektedir.Sayfanın altında Bursagaz abonelik, Bursagaz abonelik için istenen belgeler, Bursagaz abonelik iptali konusunda bilgi bulabilirsiniz.

Abonelik işlemleri Bursagaz’ın yetki vermiş olduğu iç tesisat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu kapsamda Bireysel ve Merkezi sistem aboneliklerde abonelik evrakları, müşterilerimizden istenecektir.Bursagaz çağrı merkezini arayarak veya Bursagaz’ın web sitesinden abonelik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bursagaz çağrı merkezi telefonu için Tıklayınız..

Bursagaz abonelik için istenen belgelerBURSAGAZ ABONELİK İÇİN İSTENEN BELGELER

a- Daire sahibinin T.C. Kimlik numaralı nüfus cüzdan fotokopisi
b- Bina yapı ruhsat fotokopisi
c- Su faturası
d- Ticari aboneler için vergi levhası, imza sirküleri

Bursagaz abone bağlantı bedeli

Abone Bağlantı Anlaşması yapılan müşterilerden, EPDK Dağıtım ve Müşteri Hizmetleri Yönetmeliği’nin 36.maddesi gereğince bir defaya mahsus olmak üzere, “Abonelik Bağlantı Bedeli” tahsil edilir.Abone bağlantı bedelini hesaplamak için Tıklayınız..

Bursagaz abonelik iptali nasıl yapılır?

Bursagaz sözleşme fesih işlemlerinizi de Bursagaz çağrı merkezi ve Bursagaz Online İşlemler aracılığı ile yapabilirsiniz..Başvuru tarihi itibariyle 5 gün içerisinde sözleşme feshedilerek Güvence Bedeli Tüfe oranlarına göre güncellenerek tüm PTT şubeleri, Nilüfer Müşteri Merkezi veya havale yolu ile iade edilir.


BURSAGAZ FATURA KESİM TARİHİ İÇİN TIKLAYINIZ.
BURSAGAZ ÖDEME NOKTALARI İÇİN TIKLAYINIZ.
Bursagaz Güvence Bedeli-Abone bağlantı bedeli-Fatura Hesaplama TIKLAYINIZ.
BURSAGAZ MÜŞTERİ HİZMETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.
BURSA DOĞALGAZ BORÇ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ.
Pay