ÇANAKKALE ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA

ÇANAKKALE ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA

Çanakkale de elektrik dağıtım faaliyetini yüklenen Uludağ EDAŞ, planlı elektrik kesintilerini aboneleri ile paylaşmaktadır.Uludağ EDAŞ resmi web sitesinde yer alan planlı kesintiler modülüne giren kullanıcılar elektrik kesintileri konusunda bilgi alabilmektedir.

Elektrik kesintisinin sebebi,elektrik kesintisinden etkilenen bölgeleri,elektrik arızasının ne zaman sona ereceği gibi merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşmanız mümkündür.Çanakkale elektrik kesintisi hakkında bilgi almak için tek yapmanız gereken sayfanın altında yer alan linki takip etmektir.Açılan sayfada Çanakkale ilini seçmeniz durumunda; il  ve ilçe genelindeki bütün planlı elektrik kesintilerini görebilirsiniz.ÇANAKKALE ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA

Uludağ Edaş planlı elektrik kesintilerini aboneleri  paylaşmaktadır.Bu durum olası mağduriyetleri önlemek amaçlanır. Çanakkale elektrik kesintisi konusunda bilgi almak ücretsiz olup tüm Uludağ EDAŞ aboneleri bu online hizmetten yararlanabilir.

Çanakkale UEDAŞ elektrik kesintisi

Biga elektrik kesintisi,Çan elektrik kesintisi,Gelibolu elektrik kesintisi,Yenice elektrik kesintisi,Ayvacık elektrik kesintisi yaşandığı zaman bilgi almak için tek yapmanız gereken sayfanın altındaki linki takip etmektir.

Çanakkale il ve ilçelerinde elektrik kesintisi hakkında bilgi almak için tıklayınız..

Pay