ÇİNİGAZ KÜTAHYA DOĞALGAZ BORÇ SORGULAMA

ÇİNİGAZ KÜTAHYA DOĞALGAZ BORÇ SORGULAMA

Kütahya’da 30 yıl süre boyunca yapılan anlaşma gereği doğalgaz dağıtım ve tedariki Çinigaz Doğalgaz Dağıtım San. Ve Tic. A.Ş verilmiştir. Dağıtım sözleşmesi gereği Kütahya da dağıtım hakkıyla beraber ve işletme hakkı da Çinigaz’a aittir. Yapılan yatırımlarla beraber 2005 yılından itibaren gaz satışı başlamıştır. Kütahya’da doğalgaz talep her geçen gün artmaktadır. Müşterilerine daha iyi hizmet vermek isteyen Çinigaz, resmi wep sitesi kurarak burada bilgilendirme yapmaktadır.

Doğalgaz tüketicileri Abone bağlantı bedeli, gaz açma kapama bedeli ve güvence bedeli olarak belirlenen hizmet ücretini ödemek durumundadırlar. Tüketiciler şikâyetlerine rağmen her doğalgaz şirketine devletin belirlediği bu ücret tarifesini ödeyerek doğalgaz kullanabilmektedirler.

Kütahya doğalgaz faturamı nasıl ödeyebilirim?Çinigaz-Doğalgaz-Fatura-Borç-Sorgulama

Çinigaz doğalgaz faturasını ödemek isteyen tüketiciler Kütahya merkezdeki ödeme veznelerinden bu işlemi gerçekleştirebilirler.

İsteyen kullanıcılar ise anlaşmalı bankaların internet şubesine girerek ödemeyi gerçekleştirebilirler.

Bunun için yapmaları gereken işlem adımları şu şekildedir: internet bankacılığı/fatura ödemeleri/doğalgaz ödemeleri/Çinigaz doğalgaz ödemesi kısmına gelerek abone numaralarını girmeleri yeterlidir. Abone numarasını herhangi bir geçmiş dönem doğalgaz faturası üzerinden öğrenebileceğinizi unutmayınız.

Online olarak Kütahya Çinigaz fatura borç sorgulaması yaparak , fatura tutarınızı kolayca ödeyebilirsiniz..

Pay