CLK AKDENİZ EPSAŞ FATURA BORÇ SORGULAMA

CLK AKDENİZ EPSAŞ FATURA BORÇ SORGULAMA

CLK Akdeniz, 1,7 milyon abonesi ve elektrik tüketim oranıyla ülkemizde faaliyet gösteren elektrik dağıtım firmalarından biridir.CLK Akdeniz Antalya,Burdur,Isparta illerinde faaliyet göstermektedir.

Elektrik abonelerine daha iyi hizmet vermek amacıyla CLK Akdeniz EPSAŞ‘ın resmi bir wep sitesi bulunmaktadır.kurumun sitesine giren elektrik aboneleri online olarak bir çok işlemi yapabilmektedir.Elektrik abonelerin en çok yararlandığı hizmet CLK Akdeniz Epsaş borç sorgulama uygulamasıdır.

CLK Akdeniz borç sorgulama işlemi için sayfanın altında yer alan bilgileri dikkatlice okuyup uygulamanız yeterli olacaktır.CLK Akdeniz borç sorgulama uygulaması ile güncel borç bilgilerinizi öğrenebileceğiniz gibi ödenmemiş fatura bilgilerinize de ulaşabilirsiniz.

CLK Akdeniz borç sorgulama nasıl yapılır?

Akdeniz Epsaş borç sorgulama için öncelikle sayfanın en altında yer alan linke tıkayınız.Akdeniz Epsaş borç sorgCLK AKDENİZ EPSAŞ FATURA BORÇ SORGULAMAulama sayfasında yer alan  formdaki bazı kısımları doldurmanız gerekmektedir. Bunlar işletme kodu ve abone numarasıdır. İşletme kodu ve abone numaranızı hatasız bir şekilde girdikten sonra Akdeniz Epsaş fatura sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Akdeniz Epsaş fatura sorgulama ücretsiz bir uygulama olup ,CLK Akdeniz abonelerinin yararlanabileceği bir hizmettir.İşletme kodu ve abone numaranızı herhangi bir elektrik faturası üzerinden öğrenebileceğinizi unutmayınız.

CLK Akdeniz borç sorgulama için tıklayınız..
Pay