CLK BOĞAZİÇİ ELEKTRİK ABONELİK İPTALİ

CLK BOĞAZİÇİ ELEKTRİK ABONELİK İPTALİ

CLK Boğaziçi Elektrik abonelik iptali için yada BEPSAŞ abonelik iptali için sayfanın altında yazan işlem adımlarını yapabilirsiniz. Online olarak abonelik sonlandırma başvurusunu yapmak için öncelikle:

BEPSAŞ abonelik iptali

1.Sayfanın en altında yer alan linki takip ederek  CLK Boğaziçi Elektrik abonelik iptali sayfasına geliniz.

2.Müşteri işlem merkezine T.C numaranız ve şifre ile giriş yapınız.Müşteri işlem merkezine kaydınız yok ise Yeni kayıt sekmesini tıklayarak kayıt işlemlerini gerçekleştiriniz.

3.Sözleşmesini iptal etmek istediğiniz yere ait abone numarasını giriniz.(Abone numaranız faturanızın sol üst kısmında yer almaktadır.)

4.Online Tahliye Başvurusu sayfasında sözleşme sahibinin bilgilerinin gizliliğinin korunması ve iptal başvurusunu gerçekleştiren kişinin sözleşme sahibi olduğuna emin olmak için TCKN, doğum tarihi ve aile sıra numarası gibi kişisel bilgilerin girilmesi zorunlu kılınmıştır. Sistemdeki bilgileriniz güncel değil ise işlem yapamazsınız.CLK BOĞAZİÇİ ELEKTRİK ABONELİK İPTALİ

5.Güvenlik kodunu sisteme giriniz.

6.Sorgulama butonuna basınız

7-Bilgilerinizi kontrol ediniz ve sözleşme iptali sonrası güvence bedelinin iadesi için PTT veya Banka bölümünü seçiniz.

8- Enerji kesimini talep ettiğiniz tarihi giriniz.

9- GSM numaranızı kontrol ediniz ve doğruysa onay kodu göndere basınız. GSM numaranız güncel değil ise tahliye işlemi için bağlı bulunduğunuz işletmeye başvurunuz.

10- Onay kodu gönder butonuna bastıktan sonra cep telefonunuza bir aktivasyon kodu gönderilecektir. Gönderilen aktivasyon kodunu doğru ve eksiksiz olarak karşınıza gelen ekrana giriniz ve onayla butonuna basınız.

11-Kaydet butonuna bastıktan başvuru işleminizi sonuçlandırılmış olacaksınız. Abonelik İptal sürecini Online İşlem Merkezi ana sayfasında yer alan Başvuru Sorgulama bölümünden başvuru numaranızla takip edebilirsiniz.

CLK BOĞAZİÇİ ELEKTRİK ABONELİK İPTALİ İÇİN TIKLAYINIZ..

Son arananlar:

clk boğaziçi elektrik abonelik iptali
Pay