ÇORDAŞ ÇORLU DOĞALGAZ BORÇ SORGULAMA

ÇORDAŞ ÇORLU DOĞALGAZ BORÇ SORGULAMA


ÇORDAŞ MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFONU İÇİN TIKLAYINIZ.Çorlu Tekirdağ’a bağlı bir ilçedir.Elverişli coğrafi konumundan dolayı Türkiye’nin en gelişmiş ilçelerinden biridir.Çorlu’da hizmet veren ÇORDAŞ çalışmalarına devam etmektedir.Çordaş bilindiği gibi Çorlu daki doğalgaz dağıtım şirketidir.Çorlu da doğalgaz talebini karşılayan Çordaş , tüketicilerine en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Çorlu doğalgaz tüketicilerine daha iyi hizmet vermek isteyen ÇORDAŞ online işlemler yapabilme kolaylığını sağlamıştır.

Çordaş Çorlu doğalgaz resmi wep sitesi üzerinden tüketiciler borç sorgulama  işlemi yapabilmektedirler.Çorlu doğalgaz borç sorgulama işlemi ile doğalgaz tüketicileri güncel yada tarihi geçmiş borç bilgilerine çok kısa bir zaman  diliminde ulaşabilmektedirler.

Çorlu doğalgaz borç sorgulaması nasıl yapılır?Çorlu-Doğalgaz-Fatura-Borç-Sorgulama-600x229

Çordaş borç sorgulaması yapabilmek için abone numarası ile sözleşme numaranızı bilmeniz gerekmektedir.Bu numaraları geçmiş dönem herhangi bir doğalgaz faturası üzerinden öğrenebilirsiniz.Öğrendiğiniz abone numarası ve sözleşme numaralarını ilgili kısımlara yazıp sorgulama butonuna tıklamanız  yeterli olacaktır.

Hemen Çorlu doğalgaz borç sorgulaması yada Çordaş borç sorgulaması yapmak için buraya giriniz..Çordaş borç sorgulama işlemi ücretsiz bir uygulamadır.

Fatura bedellerini çorlu merkezdeki ödeme noktalarına yapabileceğiniz  gibi doğalgaz ödemesi alan bankalara da yapabilirsiniz. Çordaş doğalgaz ödemesi alan banka listesi aşağıda listelenmiştir.

Banka Otomatik Gişe
Akbank
Bank Asya
Finans Bank
Halk Bankası
ING Bank.
Şeker Bank
Türkiye Finans
Garanti Bankası
Ödeme Alan Bankalar

ÇORDAŞ DOĞALGAZ ABONELİK İÇİN GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ.

ÇORDAŞ DOĞALGAZ TARİFELERİ İÇİN TIKLAYINIZ..

ÇORDAŞ ANLAŞMALI BANKALAR İÇİN TIKLAYINIZ.

Pay