ÇORUM DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

ÇORUM DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Çorumgaz

Çorum sehrinde doğalgaz dağıtım faliyetini gercekleştirmek için 2004 yılında Çorum Doğal Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş kurulmuştur.Rusya’dan mavi akım projesiyle gelen doğalgazın Çorum’dan geçmesi doğalgaza geçişi hızlandırmıştır.

Çorumgaz tüketicilerine internet üzerinden online hizmet vermek için gerekli yatırımları yapmıştır.Çorumgaz’ın resmi wep sitesinden,Çorumgaz doğal doğalgaz fatura sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Çorumgaz doğalgaz fatura sorgulaması yapabilmek için abone numaranızı bilmeniz yeterli..

logomuzÇorumgaz fatura sorgulama

Fatura sorgulama işlemi için abone numaranızı bilmeniz gerekmektedir.Çorumgaz abone numarasını bilmiyorsanız ,geçmiş dönemlere ait bir fatura üzerinden kolayca öğrenebilirsiniz.Abone numarasını öğrendikten sonra ilgili yerlere gerekli bilgiler yazıldıktan sonra borç sorgula kısmına tıklamanız yeterli olacaktır.Bu bölümde hem güncel borç faturanızı görebilir hemde ödenmemiş faturalarınızı kontrol edebilirsiniz.Sorgulama linki sayfanın en altındadır..

Çorumgaz fatura ödeme merkezleri

Çorumgaz Bankalar dışında hiçbir ödeme noktası ile antlaşması yoktur.Bu sebeple tüketiciler doğalgaz faturalarını aşağıdaki listede yer alan bankalara yapabilirler.

Bankalar

Ödeme Şekli

OtomatikÖdeme

İnternet Bankacılığı

Vezne’den Ödeme

Bankamatik’ten Ödeme

Akbank

+

+

Albarakatürk

+

+

Bankasya

+

+

+

Denizbank

+

+

Finansbank

+

Garanti Bankası

+

+

Halk Bankası

+

+

+

+

İş Bankası

+

+

+

Kuveyt Türk Katılım

+

+

Ing Bank

+

+

+

Şeker Bank

+

+

+

Türk Ekonomi Bankası

+

+

Vakıfbank

+

+

+

+

Yapı Kredi Bankası

+

+

Ziraat Bankası

+

 

Çorumgaz borç sorgulama için buraya giriniz..


ÇORUMGAZ ABONELİK İÇİN GEREKLİ BELGELER TIKLAYINIZ.
ÇORUMGAZ MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI İÇİN TIKLAYINIZ.
Pay