CUMHURBAŞKANI CEP TELEFON NUMARASI

CUMHURBAŞKANI CEP TELEFON NUMARASI

Cumhurbaşkanı cep telefon numarasını zaman zaman vatandaşlarımız  öğrenerek, doğrudan Cumhur’un başı ile  iletişime geçmek istemektedirler.Cumhurbaşkanına doğrudan ulaşmak, bir telefon yardımı ile doğrudan görüşme yapabilmek mümkün değildir.Bu hem güvenlik acısından uygun olmayacağı gibi hem de telefon ile görüşme talebinin çok fazla olması gibi bir durumu ortaya çıkaracaktır.

Recep Tayyip Erdoğan’ın telefon numarasıcumhurbaskani-cep-telefon-numarasi

Cumhurbaşkanımız ile iletişime geçmek, dolaylı yoldan isteklerinizi iletmek için T.C Cumhurbaşkanlığı iletişim hattını kullanabilir, Cumhurbaşkanına yazın bölümünü kullanarak bildirimlerinizi iletebilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telefon numarası bilgisini öğrenerek doğrudan iletişime geçmek hem doğru değil hemde devlet büyükleri için ciddi bir zaman kaybıdır. Bunun yerine Cumhurbaşkanlığı özel kalem iletişim kurabilir ya da T.C Cumhurbaşkanlığının resmi web sitesinden doğrudan Cumhurbaşkanımıza mesaj yazabilirsiniz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan iletişim için sayfanın altında yazan bağlantı linkini takip edebilirsiniz.

Recep Tayyip Erdoğan iletişim adresi 


Adres :Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 06560 Beştepe-Ankara

T.C CUMHURBAŞKANLIĞI İLETİŞİM ŞİKAYET TELEFON NUMARASI İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay