DELL MÜŞTERİ HİZMETLERİ TEKNİK DESTEK İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

DELL MÜŞTERİ HİZMETLERİ 

Tüketicilerin Dell ürünleri ile yaşamış oldukları sorunları iletebilmeleri ve çözüm bulmaları için gerekli çağrı merkezi birimini hizmete alan firma ,gerek satış öncesi gerekse satış sonrası her türlü teknik desteği sunmaktadır. Dell müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim destek telefon numarasını arayarak teknik destek alabilir ;görüş,öneri ve şikayet bildirimlerinizi iletebilirsiniz. Dell ürünleri ile ilgili servis talebinde bulunmak ve en yakın Dell servis noktasını öğrenmek için sayfanın altında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.dell-musteri-hizmetleri-teknik-destek-iletisim-telefon-numarasi

Dell ürünlerininde 7/24 online ürün desteği almak için sayfanın altında yer alan linki takip edebilirsiniz. İngilizce olarak hizmet veren servis tüm dünyadan geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Online destek için Tıklayınız..

Dell iletişim servis numarası (0) 2165708754

Beklemeden Dell müşteri hizmetleri birimine bağlanmak ve işlem yapmak için (0) 2165708754 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. Dell şikayet bildirimleri için çağrı merkezi birimini kullanabilirsiniz.Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede sonuçlandırılacaktır.

Pay