Dicle EDAŞ kaçak kullanım bildirimi-ihbarı

Dicle EPSAŞ kaçak elektrik ihbarı nasıl yapılır?

Dicle Epsaş çalışma alanı içerisinde yer alan bölgelerde ,vatandaşlardan gelen bildirimleri, şikayetleri ve ihbarları titizlikle değerlendirmektedir. Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak bölgesinde, arıza bildirimleri ile kaçak- usulsüz elektrik enerjisi kullanım ihbarlarının çok fazla olduğunu görmekteyiz.

Abonelerine daha hızlı ve iyi hizmet vermek amacıyla  bildirimleri farklı yollarla yetkililere iletebilirsiniz.Bunlar;444 80 86 nolu telefon, www.dicleepsas.com.tr internet aracılığıyla veya yazılı olarak yapabilirsiniz.

Dicle Epsaş-Edaş kaçak kullanım bildirimiDicle Epsaş-Edaş kaçak kullanım bildirimi

Maalesef bazı vatandaşlarımız usulsüz olarak elektrik kullanmaktadırlar.Bu tarz elektrik enerjisi tüketen aboneleri yetkili birimlere bildirmek bir vatandaşlık borcu olduğunu unutmayınız.Kaçak olarak kullanılan elektrik, bölgede yasal elektrik kullanan abonelere paylaştırılmaktadır.Buda haksızlıkları beraberinde getirmektedir.

Kaçak ihbarda bulunmak isteyen aboneler bunu telefon yolu ile yapabildikleri gibi sayfanın altındaki linki takip ederek online olarak da gerçekleştirebilirler. Online kaçak ihbarlarında kişilerin isimlerinin saklı tutulduğunu unutmayınız.Hemen sizde Dicle EPSAŞ-EDAŞ hizmet verdiği bölgede yaşıyorsanız, aşağıdaki linki takip ederek usulsuz elektrik kullanan kişileri ihbar edebilirsiniz.

Kaçak elektrik kullanım ihbarında bulunmak için tıklayınız.

Pay