DİYARGAZ DİYARBAKIR DOĞALGAZ BORÇ FATURA SORGULAMA

DİYARGAZ DİYARBAKIR DOĞALGAZ BORÇ FATURA SORGULAMA

DİYARGAZ DOĞALGAZ

Yasal mevzuatlar çerçevesinde Diyarbakır da  doğalgaz kesintisiz ve güvenli bir şekilde dağıtıp,müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmak amaçıyla Diyarbakır Doğalgaz Dağıtım A.Ş kurulmuştur.Çevreci bir yakıt olan doğalgaza,Türkiye genelinde büyük bir talep yaşanmaktadır.Gerek ekonomik bir yakıt olması gerekse çevreci, temiz bir enerji kaynağı olması sebebiyle, Diyarbakır da da doğalgaza talebi artırmıştır.Abone sayısının hızla artması müşterilere daha iyi hizmet verme anlayışını da beraberinde getirmiştir. Diyargaz resmi web sitesi üzerinden tüketicilerine hizmet vermektedir. Online işlem imkanı ,zaman ve emek tasarrufu sağlamasından dolayı insanların hayatını oldukça kolaylaştırmaktadır.

Doğalgaz ÇevreciDiyarbakır doğalgaz fatura sorgulama nasıl yapılır?

Diyarbakır da doğalgaz tüketicileri internet üzerinden, istedikleri yerden doğalgaz fatura sorgulaması yapabilirler.Bu işlem için tek yapmaları gereken Diyargaz’ın  resmi web sitesini ziyaret etmektir. Diyargaz’ın ana sayfasında Abone işlemleri/fatura sorgu kısmına gelerek gerekli bilgileri girip ,borç/fatura sorgulaması yapabilirler. Diyargaz fatura sorgulama yada Diyargaz borç sorgulama sadece Diyarbakır da ki aboneler için geçerli olduğunu unutmayınız.Doğalgaz sorgulaması için abone numaranızı girmeniz yeterli.Güvenlik resmindeki kodu girip tıklamanız durumunda saniyeler içinde ödenmemiş fatura bilgisini görebilirsiniz.

Diyargaz tahmini fatura hesaplama yapmak için..

Diyarbakır tahmini doğalgaz faturasını öğrenmek isteyen tüketiciler sayacın üzerindeki son endeks yazmaları durumunda, tahmini olarak o ay ödeyecekleri fatura bedellerini de öğrenebilirler.Gerek Diyargaz tahmini fatura hesaplama gerekse Diyargaz fatura sorgulama ücretsiz bir uygulama olup tüm kullanıcılar online olarak bu imkandan yararlanabilirler.

Hemen fatura sorgulaması yapmak için buraya girmeniz yeterli olacaktır.


DİYARGAZ DOĞALGAZ ABONELİK İÇİN İSTENEN BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ..

DİYARGAZ DOĞALGAZ ANLAŞMALI BANKALAR-ÖDEME NOKTALARI İÇİN TIKLAYINIZ..

DİYARGAZ DİYARBAKIR MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay